Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon szúnyog csípés? Házilag...

Vajon szúnyog csípés? Házilag lehet-e valamit tenni vagy csak állatorvos segithet?

Figyelt kérdés
van két nyúlam és szerintem szunyog csipés gyanussak.a fülük és az orrukon daganat van.a nöstény már enni se akar a kanon meg ma vettem észre.egy ketrecben nem voltak.mert a nöstény még kicsi de hasonlóak a tünetek.az állatorvosnak nem szeretnék szolni ha nem muszály mert nem sok jot halottam róla aki nálunk van. szeretném házilag megoldani.
2010. aug. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ha nem is olvasod végig de a képek beszélnek.

Én is lehet ezzel küzdök, de még bizonytalan, sajnos ma fellépett a sok vízivás, bágyadtnak tűnő szemek, mintha melegük lenne, tehát lázasak és sokat isznak.De nálunk még a biztos jelek nem tűntek fel(szemdagadás, füldaganatok, orrduzzanat).

2010. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ilyen az én két nyúlam is de nem akarok a z állatorvosnak szólni.
2010. aug. 12. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne is szólj az állatorvosnak.Ha elkapták akkor valószínű úgyis elpusztulnak.Az enyémeknek is ez van,én szóltam az orvosnak ki sem jött,mert feleslegesen nem akarja kezelni őket.Most várjuk,hogy hány pusztul el.
2010. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet be kellett volna őket oltani :(
2010. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem néztél utána a kötelező oltásoknak!? márpedig úgy tudom már több helyen felütötte fejét a járvány. Sajnálom a nyuszikat, 1-5%az életben maradási esélyük.
2010. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyúlnak nincs kötelező oltás-LEHET, de nem muszály. ez van.
2010. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül is vagy elpusztul, vagy nem, de persze nem kötelező az oltás.
2010. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!