Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináltok a tengerimalacot...

Mit csináltok a tengerimalacotokkal, amikor elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk 4-5 napra nyaralni, nem tudom, hogy rá merjem-e bízni a tengerimalacomat a nagyszüleimre, mert nekik sosem volt tengerimalacuk. Bízzam inkább egy barátra, akinek tengerimalacai vannak? Vagy jobb, ha a nagyszüleimre bízom, akiket már részben ismer a malac? Vagy ti kire szoktátok bízni ilyenkor?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 13. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szomszedra, ahogyan a 2 kutyat is, mivel oket ismerik, es a lejeto legkozelebb vannak, szinte 0-24 felugyelet.

Egy malac gondozasa nem olyan bonyolult feladat, hagysz neki ott kajat, meg almot, elmagyarazod hogy mikor mit kapjon es minden rendben lesz vele, nyugodtan rabizhatod a nagyiekra is.

2021. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Barátra, akinek vannak malacai - az a biztos. Amúgy én a szomszédra bíztam részletes írásbeli útmutatás mellett. Ilyenkor nem is mehetsz nyaralni. Álmodik a nyomor?
2021. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha tengerpartra megyünk, akkor visszük magunkkal, hiszen nem véletlenül tengeri malacok.
2021. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vihetjük magunkkal akkor ismerősre hagyom
2021. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Írd le miket adjanak nekik enni! anyám krumplival nyírta ki őket mert rábíztam :(
2021. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Vagy irj egy TILOS listat inkabb.
2021. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Te ismered őket. Az én nagyszüleim teljesen mást gondolnak az állattartásról. Náluk az állatnak még akkor volt értelme, ha haszna volt, nem vették figyelembe az igényeit (pl. kiengedés, kényelem), és a nyuszik konyhai hulladékon, krumplihéjon, túlérett gyümölcsön, kukoricadarán éltek. Mivel a modern háziállat tartást hülyeségnek gondolják, nem mernék rájuk bízni egy ilyen érzékeny állatot. De ha a te nagyszüleid betartják azt, amit kérsz tőlük, akkor nyugodtan válaszd őket.


A malacoknak fontosabb az, hogy biztonságban legyenek, mint hogy ismerjék a gondozójukat. Bárkit választasz, írj útmutatót.

2021. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered őket, te tudod mennyire megbízhatóak. Én bíztam már nagymamára, anyámra és barátnőre is. Előtte részletesen elmondtam mi a teendő velük, és kicseréltem az almot utazás előtt. A napi zöldségeket kiporcióztam és a hűtőbe tettem, nekik csak ki kellett venni és odaadni nekik. Nem volt semmi baj.
2021. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!