Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig élt a tengerimala...

Mennyi ideig élt a tengerimalacotok?

Figyelt kérdés

Miénk 5 éves lesz ősszel.


Azt olvastam, 4-8 évig élnek kb.


Nagyon jó állapotban van, nagyon kis cuki, szeretjük.


Lakásban milyen időközönként engeded járkálni? Én nem minden nap, mert sajnos összevissza kakil, és annak nem örülök.


2020. aug. 3. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még fiatalok. 2,5 évesek. A ketrecből bármikor ki be járkálhatnak mert a kakit egyszerűen fel tudom porszívózni. A legtovabb élt tengerimalac 14 éves koráig élt. Egyébként benne vagyok pár malacos csoportba és ott is az átlag életkoruk 5-8. Ritka ha 4 évesen hal meg
2020. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
A legtovább élt tengerimalacot egyszer egy cikkben olvastam
2020. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jak de jó hogy ilyet írtál. Köszönöm. Szeretném ha sokáig élne.
2020. aug. 3. 17:12
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nincs tengerimalacom :(
2020. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez is építő jellegű válasz volt, köszönöm. 😉😂 Szerezz be egyet, nagyon aranyos.
2020. aug. 3. 17:15
 6/17 anonim válasza:
67%
Nekünk eddig 2 tengerimalacunk halt meg. Az egyik 6 évesen, a másik 7 éves korában. Amúgy tengerimalacot ne tarts egyedül (van olyan ország, ahol ezt tiltja is a törvény, nem véletlenül). Persze az 5 éves malac mellé már ne vegyél mégegyet, de ha esetleg majd ezután is szeretnél/szeretnétek még tengerimalacot, akkor mindenképpen párban legyenek (ajánlott, hogy azonos neműek legyenek).
2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
6, de szívbeteg volt :(
2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik 6 évesen, másik majdnem 7 éves lett volna amikor meghalt.
2020. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8 évig élt az enyém, ő az öregségben pusztult el, a másik 7 évig élt ő elkapott valami gyomor fertőzést aztán tumorja lett (a kettő nem függ össze tudom) csak nem tudott már kikeveredni egyikből sem.
2020. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom 🤕


Hát évekig nem tudtam eldonteni legyen e társa. Egyszer elhoztam egyet probakeppen mellé, de nem szimpatizalt vele, utánanézek nem mertem venni.


De köszi szépen a tanácsot, figyelni fogok legközelebb rá.

2020. aug. 3. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!