Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Deguknak milyen rágófa jó?

Deguknak milyen rágófa jó?

Figyelt kérdés
Kezdő degu-állattartó szeretnék lenni, s szeretném megkérdezni, h melyik fa ága lenne jó a deguknak, mint rágófa, s melyik az amelyik tiltott?
2010. aug. 16. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

rágófa??:O ilyenről még nem hallotam

nekünk is van degunk de csak 1ien gyökér féleség van bent neki ami alá betud bújni meg feltud mászni rá meg van bent neki ilyen mű levél díszítésnek v nem tom de rágófa.. a degu az nem rág nálunk a pl: liszt kukacot egybe lenyeli és nem rágja meg de nem tom h hogy értetted h rágófa

2010. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pl, amin tud mászkálni, amin tudja koptatni a fogait és nyugodtan betehetem, mert nem veszélyes rá,
2010. aug. 16. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt degunk és a rágás volt MINDEGYIK mániája. Társas állat mi is kettőt vettünk (lány-lány). Akácot szerették, azt adtunk nekik. Fenyőt meg bármit amiben gyanta van azt nem szabad! Mieink elképesztően sokat rágtak.
2010. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaa hát mind1 nekünk vmi kemény fa van bent de szntem az mind1 h mien fát raksz be neki csak legyen hely ahova betud alá menni azt kész meg rátud menni de amúgy a degu az nem koptatja a fogát vagy hát én még nem láttam/halottam róla nem tudom csak beraksz neki valami száraz kemény fát és akk ha koptatja akk az jó arra is:)
2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jahh na mind1xD
2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

10:57 vagyok.

Degu szokott rágni. Mieink azok rágtak. Volt mikor kihallatazott a szobából a konyhába. :D

Keményfa jó, de télleg ne legyen gyantás. 2 évig voltak meg nekünk aztán valaki kitette az erkélyre a napra és nem takarta el a napot ahogy szokta...

2010. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 P.Vik ***** válasza:
sok mindent lehet neki adni, jó az akác, a fűz, a bükk, az almafa, a cseresznyefa...én pl adni szoktam még nekik wc papir gurgulát is...meg kemény kartont
2010. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gyümölcsfákat kaphat, az én degum a fenyőfa ajtómon és ágyamon koptatja a fogát... :D

viszont NE kapjon:

- tiszafa

- fagyal,

- babér,

- gesztenyefa

2010. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor, ha gondolom, ő nem mindig ketrecben van tartva hanem néha kicsit szabadon mozoghat a szobádban is :)


Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 24. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
orbit rágófa :D
2010. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!