Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac alá mi való?

Tengerimalac alá mi való?

Figyelt kérdés
Forgács helyett mit lehet rakni tengeri malac alá? Idegesít, hogy porosodik és a szaga sem jön be :/ pellett úgy tudom nem jó nekik. Más esetleg?
2021. febr. 4. 12:10
 1/7 anonim válasza:
5%
Homokot
2021. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyapelenkát használok, vagy gyógyszertári Seni alátéteket. Tökéletes mert olyan mintha polár lenne alattuk (sokan polárplédet raknak alájuk) csak ezt nem kell mosogatni, elhánynám magam ha ki kéne mosni. Kiszedem alóluk, összecsomagolom és kuka, jöhet a következő, tiszta pelenka.

A forgács már csak azért sem jó mert könnyen felsérti a talpaikat.

2021. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Wellsoft pléd

Fürdőszoba szőnyeg + kutyapelenka / betegalátét

2021. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A forgács szemetel, az eldobható alátéteket nagyon gyakran kell cserélni, nem bírják sokáig.

A forgácsra tehetsz lyukacsos fürdőszobai szőnyeget, így nem hullik mindenhova. Még jobb nedvszívó a fapellet, de ezt csak letakarva lehet használni, mert ha ezen járnak, talpfekélyt okozhat. Polár pléddel vagy fürdőszoba szőnyeggel lehet letakarni. Ha nem bánod, hogy mosni kell, akkor tiszta és környezetbarát megoldás a mosható alátét. Ezek általában valamilyen puha anyag, pl. polár réteg alatt nedvszívó és vízzáró rétegeket tartalmaznak. Venni is lehet, de könnyen elkészítheted magadnak. Pepcoban, Kikben és lakberendezési boltokban olcsón lehet polár plédet venni. Méretre kell vágni és hozzá varrni néhány réteg nedvszívó anyagot, pl. régi törölközőket vagy lepedőket. A kakit könnyű seprűvel összeszedni, és sok pisit képes magába szívni, így tovább bírja, mint a forgács.

2021. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Legolcsóbb, de szerintem mégis tökéletes megoldás: újságpapír... Persze relatíve gyakran kell cserélni, de egyszerűbben nem is lehetne cserélni...
2021. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Fapellet 3 centi vastagon annak a tetejébe meg faforgács 5 cm vastagon.
2021. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fapellet+fürdőszobaszőnyeg, felszívja a vizeletet, és nem lesz büdös, jó a tengerimalacok talpának. Igaz én forgácsot használok de mindenhol ezt ajánlják legfőképpen.
2022. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!