Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 éves nyulat ivartalanítani?

3 éves nyulat ivartalanítani?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömtől kaptam, mert régóta szeretnék nyuszit, felkészültem rá, és bár nem erre számítottam, de ő nem tudta megtartani, és úgy döntöttem, hogy befogadom. Az előző gazdája szerint ma van a 3. szülinapja, szóval pont 3 éves, viszont ivaros bak. Szeretnék mellé később társat, szóval mind emiatt mind egészségügyi okokból szeretném ivartalanítani.

Volt olyan köztetek, aki ilyen idős korában ivartalanította a bak nyulát? Mik a tapasztalatok, rövid és hosszabb távon? Van látható különbség a viselkedésükben, a korán ivartalanítottakhoz képest?


2021. febr. 11. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen még egyáltalán nem késő, de mindenképpen egzotikus orvost keress.

Általában türelmesebbek lesznek utána. Csökken az agresszív viselkedés esélye. Könnyebben lesznek szobatiszták, mert nem jelölgetnek.

2021. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!