Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 éves kandúr ivartalanítás...

3 éves kandúr ivartalanítás után mennyit csavarog mire számítsunk?

Figyelt kérdés
sajnos súlyos baleset érte cicusunkat és le kellett amputálni jobb hátsó lábát. és egyben ki is lett ivartalanítva. Tapasztalatokat szeretnék kérni, akinek felnőtt kandúrját ivartalanították mennyiben vátozott csavargási vágya? kinti-benti cicáról beszélünk. miután teljesen felgyógyul a műtétből és hozzászokott 3 lábú életéhez természetesen oda fogunk figyelni rá de csak aggódom ha nyáron nyitva vannak az ablakok illetve abejárati ajtó napközben nem tudom hogy tudnánk megoldani hogy ne menjen el a cicus.

2017. febr. 8. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en macskam ugyanugy elcsavargott, annyi valtozas volt hogy jobban hizott. De az enyemnek nem volt balesete. A te cicad esete szerintem hasonlithato ossze egy sima ivartalanitott cica helyzetevel. A baleset is ranyomhatja a belyeget a jovobeni viselkedesere. Mielobbi felepulest kivanok.
2017. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszul irtam, kimaradt egy szo. Szoval ugy akartam irni hogy ....NEM hasonlithato...
2017. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy amputált lábú cicánál már nem érdemes csavargásról beszélni. Az ilyen sérült állatot nem szabad soha többé kiengedni a lakásból, mert veszély esetén nem tud elszaladni, nem tud fára mászni. Be kell rendezkednetek arra, hogy mostantól kezdve szigorúan benti cica lesz, még ha ez eleinte nehezen is fog menni.
2017. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!