Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mosómedve tartásáról, legáliss...

Mosómedve tartásáról, legálisságáról szeretnék infókat kapni Mit kell mindenképpen tudni mielőtt valaki beszerez egy ilyen állatot?

Figyelt kérdés
6 hónapos lány macit kapok mert a gazdájának nem kell :( és félek rossz helyre kerülne, már teljesen szelíd, házban tartott, szobatiszta, de nem tudom merjem-e elvállalni. Kérem írjanak azok akiknek van medvéjük hogy milyenek mi a legfontosabb amit tudni kell viselkedésükről tartásukról, (nem találtam túl sok mindent a neten.) Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 17. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
először szitkozódni akartam, amikor elolvastam a főoldalon a kérdésedet, de a kérdés kiegészítése felvilágosított, hogy nem akarsz venni, hanem kapsz. Ez viszont jónak mondható, hisz megmented az állatot, bár, én még mindig nem értem, az emberek miért nem érik be a kutya-macska háziállattal, miért kell szegény, szerencsétlen vadállatokat is háziasítani, csak a modernitás és trendiség kedvéért.
2010. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért kel divatból tartani egy érző élőlényt. De nagyon sajnálom, szeretem az állatokat és félek, rossz helyre kerülne ha nem vállalnám ezért szeretnék válaszokat kapni.
2010. aug. 17. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, elég játékosak, ugrabugrálnak, nagyon aktivak, csak kicsit rendetlenek, de azt irtad, amit kapni fogsz, az már házi. lehet enni májkrémet, macska, kutyakaját. nagy mozgótérre van szüksége. szerintem élj a el, hogy megments egy álllatot.
2010. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!