Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac összeszoktatás?

Tengerimalac összeszoktatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van 2 lány malackánk. /Biztos hogy lányok mindketten./ Már 2 hónapja próbáljuk összeszoktatni ôket de semmi...semleges helyen vannak kivéve, a bújó/fekhelyeket is ecettel áttörlöm. De egyszerűen mindig verekedés szerűség a vége. A ketrecben elválasztó rács van, amikor a helyükön vannak nincs semmi baj. De mikor a kifutóban vannak...

Ügyelek megtörni a teret fekhellyel, wcpapír gurigával, széna is van bôségesen.

(Az egyikôjük 3 éves körüli, a másik 1,5.)

Tudtok esetleg valami tippet, tanácsot?

(Tudom opció lenne hogy legyen egy 3. malac, egy ivartalan hím is legyen, de sajnos azt nem tudom bevállani bizonyos okok miatt)



2021. márc. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vetélytársak, nem fog menni, főleg, ha ivarosak.
2021. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az idõsebb malacka ivartalanított, ciszta miatt teljesen ki lett pakolva.
2021. márc. 3. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Keress egy új semleges helyet, ne avatkozz be mindig hagyd hogy lejátszák. Ha nagyon eldurvulna a dolog érdemes egy konyharuhát óvatosan rájuk ejteni vagy ilyen fújos cuccba vizet rakni és rájuk fújni. Ez kizökkenti őket.


Két hímet szoktattam össze, mindkettő felnőtt volt. Volt náluk is erő fitogtatás, de egy kicsit hagyni kell őket, hogy lerendezzék.

2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Fürdőkádba pakold be őket és addig amíg nem vérre menő a harc addig hagy bunyózzanak. Ha mindig belenyúlsz a rivalizálásba akkor sose fogjáj lerendezni.
2021. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!