Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacokról lenne pár...

A tengerimalacokról lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó,hogy a tengerimalacokról sok oldalt olvastam,de vannak olyan kérdéseim,amikre nem kaptam választ

Íme a kérdések:


A körömvágásra milyen stratégiát ajánlotok?

Mennyi idő után lehet még egy malacot venni?(mert még csak egy van)

80*50 es ketrecem van,és szeretnék mellé egy ÁLLANDÓ kifutót ez így jó lesz?

Nem kell az össszeszoktatás előtt az új malacot egy éjszakára nyugodtan hagyni?

Van egy régi papagáj ketrecem, és abba lenne csak egy éjszakát aztán másnap összeszoktatnám őket.

Az összeszoktatás hogy zajlik?

Ennyi lenne😁

Előre is köszönöm a válaszokat

Vovok8



2018. febr. 24. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja,és tudtok viszonyla olcsó tengerimalac tenyésztőt Szolnokon és környékén?

Lehetőleg ahol van lány,mert az enyém is lány

2018. febr. 24. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell összeszoktatni őket. Nem hinném hogy bántanák egymást. Pár napig futkosnak majd meg szokják egymást. Nyugodtan összerakhatod őket.
2018. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

koromvágás nálam csak egy másik személy segítségével megy. Vannak állatkereskedésben erre speciális koromvágóollók, avval konnyebb, gyorsabb. Régebben amúgy állatorvoshoz vittem, ingyen levágta kb 2havonta, de ellestem a technikát, ok is ketten csinálták, úgyhogy kérj megg valakit aki lefogja addig a malacot. Legyél gyors, mert az enyéimnek hamar elfogy a turelmuk, és akkor rúg kapál, mozog.

Vegyél minél hamarabb társat a malacnak, ha lehet semleges helyen ismerkedjenek meg, ja és az elején lehet számítani egy kis osszecsapásra,(foleg fiúknál) de ez természetes, meg hamar elmúlik ha kiderul ki a domináns. nem kell kulon tolteniuk az éjszakát, de pár órán keresztul tartsd oket szemmel, és lépj kozbe ha bunyó van! Atmehet komolyba, nekem volt ezelott nagyon régen egy agresszív fiú, aki kikaparta a másiknak a szemét, meg egész szorcsomókat tépett ki a másikból.

80x50-es ketrec szerintem igen kicsi, úgyhogy oldd meg mindenképp a kifutót, nekik is jobb lesz :)

2018. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

#1 Én úgy olvastam össze kell szoktatni

na mindegy köszi:)

2018. febr. 26. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Minimum 100*50*40-es hely kell. Körömvágás nálunk is itthon, ha jobb idő van, esetleg állatorvos. Megfogják szokni egymást, csak egy kis idő kell.
2018. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 1. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!