Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet nyulat bérelni valahonna...

Lehet nyulat bérelni valahonnan Húsvétra?

Figyelt kérdés
Kisgyerekek örömére lenne, és Húsvét után visszavinnénk. (Fejér megye)

2021. márc. 6. 19:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, tök normálisan válaszoltunk, próbáltuk elmagyarázni, hogy miért ne, de te csak a saját hülyeségedet tudod ismételni. Az állatnak ez stressz, kínzás, nem fogja élvezni,ott fog rettegni egy sarokban. Egyébként a stressztől a nyulak képesek elpusztulni, ez bizonyított. De te csak sz@rd le. A lényeg hogy a kölykeid lássanak nyulat húsvétkor.
2021. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
14%
Senki nem válaszolt a kérdésre, mi az anyámért akarjátok meggyőzni valamiről amiről, hogy meg van győződve, hogy azt fogja csinálni? Miért nem tudd valaki felháborodás nélkül válaszolni a kérdésre mellébeszélés nélkül.
2021. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%
22 te válaszoltál, vagy csak a többit leoltani jöttél?
2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom a választ rá, de aki tudja az jó lenne ha válaszolna neki és nem őt oltja le, most rossz érzéssel töltött el, hogy képtelen vagy érdemben válaszolni, vagy miért csak engem oltani vagy itt?
2021. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan azért vagyok itt.
2021. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
74%

Azért írtam le Télapóval, hogy lássad mekkora butaságot válaszoltál.


Itt csak te válaszolsz butaságot...

Egy egynapos kirándulás a nyúlnak nem fog akkora törést okozni a karrierjében, hogy utána évekig pszichológushoz hordják.


Nem, ugyanis egy ilyen egy napos kirándulasba pár nap alatt belepusztulhat. Az érzèkenyebb nyulak a frontváltozást is megérzik, leállhat az emésztésük, ami halálos.


Nem, nem szeretnék nyulat vásárolni, csak erre az alkalomra jönne hozzánk vendégségbe.


Nem kell megvenni. Menjetek el a tenyészetbe, nézegessétek ott.


Egyébként azon nem aggódsz, hogy a nyulakat a tenyésztők egy idő után leölik, megnyúzzák, feldolgozzák ?


A húsnyulak ezért vannak. A házikedvencnek tenyésztett nyulak nem. De egyiknek sem tesz jót a kölcsönzés.

2021. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk vehetett volna húsnyulat.
2021. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
6%
Ne szórakozzatok már! A nyuszisimogatóban ahol ezer gyerek nyúzza őket egy nap, nem lesznek stresszesek a nyulak, csak ha elviszi egy napra két gyerekhez? Amúgy nyuszisimogatók zárva vannak jelenleg. Kérdező, ha a pénz nem számít, akkor vegyetek egy nyulat, kB 8000 ft, legyen nálatok egy hétig, aztán vidd vissza a kereskedésbe, a legtöbb helyen meg lehet beszélni, hogy ingyen visszaveszik. De lehet, hogy megszeretitek és megtartjátok.
2021. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
24%
A megoldás inkább az lenne ha vesztek egy kifejlett húsnyulat és amikor elmúllott a húsvét főztök egy nyúlhúslevest. Legalábbis nálunk ez volt a szokás. A halál az élet szerves része.
2021. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

27 vagyok. Én is erre gondoltam, csak ha leírom, akkor a sok műmájer lepontoz.


De inkább vegyenek húst nyúlvétra. Mindenki jobban jár.

2021. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!