Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet élő tücsköt?

A hörcsög ehet élő tücsköt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze. A természetben is eszik.

Viszont ha ketrecben van a höri, és csak úgy berakod neki a tücsköt, az simán ki fog lógni, és ha hím, akkor lehet, hogy hetekig hallgatni fogod a ciripelését, ami baromi idegesítő, ezzel számolj...

2021. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Először meg fogja ölni.
2021. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
én adtam nekik mindig, az ugrólábakat letéptem hogy ha esetleg kiszabadul a höri szájából akkor ne szabaduljon el a szomámban
2021. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Simán. Húgomnak anno volt aranyhörcsöge és vettem neki tücsköt. Úgy levadászta és befalta, hogy öröm volt nézni. Előbb a hátsó lábait rágta le, majd megfordította, aztán a fejét és végül bekebelezte a tücsköt.

Az aranyhörcsög a természetben is vadászik, szüksége van az állati fehérjére. Mi néha adtunk neki heti kétszer diónyi nyers húst, tücsköt, vagy párizsit. Imádta. Szép is volt a bundája.

2021. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

1-es, nálunk a höri ketrecben volt, de a tücsöknek esélye sem volt egynél többet ugrani. A hörcsög már rá is rontott és elkapta.


4-es voltam.

2021. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd fogok adni neki. :)
2021. márc. 23. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém olyan mint a macskám, a véletlenül berepülő legyeket is elkapja és nagy boldogan meg is eszi 😵
2021. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
#3-as! Gondolom állatvédőnek érzed magad mert itt mindannyian azok vagytok. Mikor kitépted a tücsök ugró lábait élvezted???
2021. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
#8 mert jobb lett volna ha a szobámban elszabadul? takarodj már innen
2021. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
A tücsöknek mindenképpen jobb lett volna.Nekem volt egy biológia tanárom aki megtanított az állatok szeretetére. Egyik osztálytársam a rovargyűjteményét óra előtt nagy örömmel kiegészítette egy akkor fogott különleges pillangóval. Nem ölte meg az állatot, csak átszúrta a gombostűvel és mozgott mikor bemutatta a tanárnak. Nem csak arra az órára kapott egyest, de örült hogy fél évkor kettessel átcsúszott bioszból. A takarodj innen szöveged pedig nem engem minősít.
2021. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!