Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacok alá tehetek...

Tengerimalacok alá tehetek újságpapírt, ha nincs itthon forgács?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szét fogják rágni, de tehetsz
2010. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer tettem, de meg akarták zabálni. A festék miatt inkább kerüld. Ha más nincs, akkor sima üres papírt tegyél alájuk, de azt is meg fogják enni.
2010. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésnél azt olvastam, hogy a homok jó.Szerintetek?
2010. aug. 19. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább újság mint homok, a port könnyen beszíhatja ami nem tesz jót a cocának.
2010. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mikor nekem volt, akkor az iratmegsemmisítőből tettem alá forgács helyett, ha éppen nem volt elég vagy nem is volt otthon és nem lett semmi baja. Sőt, még azt jobban is élvezte, mert tudott benne bujkálni :)
2010. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nincs forgács, a legjobb egy régi lepedő, törülköző, nem nagyon bolyhos rongy, aztszeretik, mert jó puha, és meleg:)

A papírt nem jó ha megeszik, a homokot meg könnyen felszippanthatják, és lehet, hogy iriitálja a kis nóziját, én nem tennék alá. Szénát is lehet rakni alá.

2010. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!