Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős kortól adhatok a...

Mennyi idős kortól adhatok a nyuszimnak faágakat?

Figyelt kérdés

7 hetes, mini kosorrú nyuszi. Van alma- illetve körtefánk, nincs permetezve, nincs rajta semmilyen szennyeződés. Be szeretnék hozni neki pár ágat, hogy tudja rágcsálni és játszhasson vele.

Meddig kéne várnom vele? Vagy esetleg már adhatok neki?



2021. márc. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

7 hetesen mit keres nálad, miközben minimum 8 hetes az elválasztási időszak????

Első három hónapban semmit nem szabadna ennie szénán és tápon kívül.

2021. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
faágat szerintem semmikor xDD
2021. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kora után vihetsz be neki, zöldséget kb 6hónapos kora után fokozatos bevezetéssel (heti1) addig csak széna és táp. Tápból semmiképp se olyat amiben van mag, én a versele laga cuni juniort ajánlom. Tudom, hogy eltértem a kérdéstől, csak segíteni szeretnék! :)
2021. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Először nézz utána légyszives hogy milyen fajta fának az ágát lehet nekik adni mert az sem mindegy. De egyébként nem is muszáj neki faág, ha ott van előtte a széna, mert azzal is koptatja a fogát :)
2021. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
4-es vagyok és még annyit szeretnék hogy remélem be lesz oltva és ivartalanítva. És mellesleg jól jönne neki egy társ (ha bak a nyuszi (ivartalan) akkor ivartalan nőstény, ha pedig nőstény a nyuszi (ivartalan) akkor ivartalan bak kell mellé)
2021. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!