Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért “kell” gabonamentes...

Miért “kell” gabonamentes nyúltápot adni a nyulaknak?

Figyelt kérdés
Most olvastam erről először, egy csoportban, hogy gabonamentes tápot “kell” adni a nyuszinak, pedig másfél éve van nyulam, és még nem hallottam erről.

#táp #nyúl #gabonamentesség #Gabonamentes nyúltáp
2021. márc. 31. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nyulak növényevők és nem magevők. Különben a nyúlnak nem táp kell, hanem széna és zöldség (mértékkel).


Különben millió cikk van róla, elég rákeresni.

2021. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni linket? Én egyet sem találtam.
2021. márc. 31. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A wonderbunnyt olvastam. Elképesztő, hogy ott sem írnak róla. Annyit írnak, hogy HA emésztőrendszeri problémái vannak a nyuszinak, ne adjuk. A gabonásat.
2021. márc. 31. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem a wbunny nem a legkomolyabb tenyészetek között van, csak iszonyat tudja magát "marketingelni"...


Amúgy az 1.nek száz százalékban igaza van.


Szerintem ha van egy nyulad, aminek alapból nagyon kevés táp kell, akkor nyugodtan meg lehet venni neki a legjobbak közül valamelyiket, úgyis sokáig elég.

2021. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 12. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!