Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Briantos tápról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 23. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Nem rossz
Rossz
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ízlett
2021. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a premium kategória aljára raknám😀 elég jó, hogy gabonamentes, meg hogy hús van benne első összetevőnek, de azért lehetne benne több belőle. Ettől függetlenül nincs benne minden szirszar adalékanyag, úgyhogy ha ebben az árkategóriában keresel, szerintem egy korrekt választás
2021. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Premium kategoria alja?

Inkabb kozepkategoria legalja, maximum.

2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És esetleg ez?

[link]


Jelenleg Brit Premiumot esznek a kutyusaim, nagyjából ebben az árkategóriában nézelődöm, hogy milyen lehetőségek vannak még.

2021. márc. 23. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ár/érték arányban szerintem jó, ennél jobb tápot 1000ft/kg alatt nem nagyon találsz más márkánál sem. Gabonamentes, kacsahúsos, igaz a hús az valóban kevés benne, de legalább nem szárnyasliszt meg állati származékok adják ki a hústartalmat... szerintem egy viszonylag korrekt táp, korrekt áron.

Ha egy picit tudsz többet rászánni, akkor én inkább a markus mühle black angustot javaslom, [link] ebben több a hús, szintén gabonamentes és hidegen sajtolt. Ennek a 15kg-os kiszerelése 1130ft/kg szóval tényleg nem sokkal drágább.

2021. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Fitmin nekünk bevált csak a zacskóján már a fehérje 21% amit nem javítottak ki a honlapon!

A Briantostól el kezdett vakaródzni a kutya!

A Markus Muhle-töl sok volt a végtermék!

Nekünk most ez jött be mindíg van akció így megéri!

[link]

2021. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi, ez a fitmin jónak tűnik, eddig nem is hallottam róla


én is brit prémiummal etetek, jobb szerintetek a fitmin?



amúgy azt nem tudom hogy jött ide a briantos kérdező?

a brit 700-720 maximum, a briantos meg 1100, 1000 és 900 ft/ 12 kg, és most van valami akció 24 kg-nál 840-be


szerintem nem egy árkategória


wolf of wildernessnél milyen akció?

az a legdrágább, még legnagyobb mennyiségnél több rendelésnél is bőven 1200 ft körül van / kg

2021. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 petya1023 válasza:
Szerintem jó
2021. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!