Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, macskások! Nektek...

Kutyások, macskások! Nektek inkább az Orijen, vagy a Farmina N&D gabonamentes tápjai jöttek be, vagy esetleg valami más hasonló, szuperprémium kategóriában?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikusabb az Orijen, de válogatós cicám van, nem ette meg, nem ízlett neki. :(
2020. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1. Köszi!


Macskáknál nekünk az Acana Grasslandet nem ették, illetve az Orijen Thundrát...


Jelenleg az Orijen 6 fisht eszik, ezt megeszik rendesen, és nem rossz de eléggé fakó és hullós lett a bundájuk.


A kutya meg orijen originalt eszik, nála is ez a probléma.


Úgyhogy lehet, hogy kipróbálnánk valami mást, de nem nagyon találtam olyat, melynek az összetevői hasonlóan jók.


Az N&D megközelíti ezt a minőséget, ha szebb lenne tőle az állatok szőre, akkor valószínűleg maradnánk annál...


Ezért érdekelnének a tapasztalatok, hátha valaki próbálta már mindkettőt.

2020. márc. 11. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 5 eve orjiennel etetjuk a 2 kutyank, miaximalisan meg vagyunk elegedve vele. Tundra/fish.
2020. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kaczor013 válasza:
Az én kutyusaim Belcando tápot esznek. Olykor vegyítem Belcando konzervvel vagy bio konzervvel
2020. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VetDr ***** válasza:
Nekünk csivavánk van, és hihetetlen válogatós. Vettünk neki Farmina N&D tápot, eleinte ette, de csak keverve csirkemell hússal + hús lével (amiben kifőtt a csirkemell hús), de mostanában csak nagyon nehezen eszi meg. De amúgy jó táp, ettől függetlenül én ajánlom.
2020. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Platinummal etetünk, nem serélném le semmi pénzért.
2020. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!