Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Barátnőm nyulat szeretne de...

Barátnőm nyulat szeretne de szerintem akadálya van ennek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Egy albérletben lakunk ahol van egy kiskutyánk is. Hál istennek sikerült egy családi házat venni, aminek a komplett felújítása folyik (fűtés-viz-gaz belső felújítás stb). A családom egy faluban lakik, mi munka miatt elköltözünk a városba, de vissza szeretnénk menni, ezért is vettünk ott házat. Namost mikor otthon vagyunk akkor nagynenéméknél lakunk(mert a szomszédjai leszünk és könnyebb onnan átmenni dolgozni mint 1.5 kmrel arrébbról), akiknek van egy benti kutyájuk. Szerintem etikátlan lenne egy kutya és két nyúl odavitele (azt mondja a nyulaknak párban kell lenniük)mert így is sokat segítenek azzal hogy náluk lehetünk Mikor otthon vagyunk. Nagyszüleimnél ugyan ez a helyzet csak ők messzebb laknak. Nekik van 2 kutyájuk és 2 macskájuk is. Apámnak szintén két kutyája van, egy benti és egy kinti. Ugye nekünk egy kiskutyánk van. Én úgy gondolom hogy napokra ott maradni majd másfél órát utazni 3 állattal nem kényelmes. Mondtam a barátnőmnek hogy ne siessünk, akkor benne vagyok hogy legyen nyúl, ha a saját házunkba tudunk már beköltözni és ezzel nem zavarunk senkit sem. Gyereket is szeretne, azzal is nyaggat. Mikor mondom neki hogy ne siessünk, ilyenkor én vagyok a "rossz". Ilyenkor mi a jó megoldás?
2021. ápr. 4. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nőt keresni aki nem egy ötéves gyerek szintjén van szellemileg.
2021. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a nagynènèdhez akar nyulat, és gyereket? Értesd meg vele, hogy egyenlőre vendègek vagytok. Majd saját házba tervezzen.
2021. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Szerintem jobb lenne megvárni, amíg a saját házatokban éltek majd. Ha esetleg nem jön ki a két nyuszi egymással és/vagy a kutyákkal, cicákkal, mindenkinek külön helyiséget kell biztosítani. Emellett a nyuszik elkerülhetetlenül mindenbe belerágnak,ezen kivül pl. ha nincsenek ivartalanítva, napi takarítás mellett is van a helyüknek egy alap szaga. Ezeket is mérlegeljétek majd, lehet a rokonaidnak extra terhet jelentene
2021. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen jol latod.

Es leirtad a kulcsmondatot.

Gyereket akar...a nok ilyenkor dilisek, es a nyul is csak csecsemo-potlek lesz.

Szoval allj a sarkadra es legy ferfi!

2021. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha albérletben laktok külön, akkor nem mindegy, hogy melyik családtagodnak milyen állata van?

Nem hiszem, hogy mindenkihez oda vinnétek a nyulakat. Kiskutyával pedig sokan tartanak együtt nyuszit vagy más állatokat, kapaszkodj meg, van ahol macska és kutya mellett van nyúl vagy akár más állatok is.

2021. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg megkérdezni a családtagokat erről? Lehet, hogy ők jobban átlátják a helyzeteteket, mint vadidegenek itt a gyakorin.
2021. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!