Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintem a barátnőm nem...

Szerintem a barátnőm nem tartja jol a halait! Szerintettek?

Figyelt kérdés
Van egy 35 literes aksija ès ebben legaláb harminc hal van van egy csomo mollyja de ezeknek inkább a sosviz a jobb deneki èdesvizben van. Van KETŐ darab neon hala de a neonhalak csoportos halak. Van egy pici alga evője ès olyan oxigèn micsodája van ami igazábol viutisztito ! Most husvètra pedig guppikat szeretne ! Ès csak lemezes tápal etteti a halait ! Ja ès fèlèvenkènt takaritja ! Szerintetek?

2013. márc. 24. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
35 literben valóban nagyon sok ez a halmennyiség, a molly édes, és kicsit brakkvízi hal, nem sós, nekem is van 150 literes társasban. Nagyon utána kellene olvasnia ennek a dolognak, mert amit csinál állatkínzásnak minősül!
2013. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ő erre csak aszt mondja hogy " nem baj "

Amúgy nekem is van akváriumom ès nekem aquael circulator 1000 semm van amiben mèg oxigèn fulyo is van , homok talajom 4 guppi ès egy nagyon dus novènyzet

2013. márc. 24. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szép kínzókamrát hozott össze, nem sokáig lesz így, előbb utóbb elkezd majd kidögleni az állománya.

Lehet nem szoptatta az anyja gyerekkorában, és attól érte valami olyan trauma, hogy ilyen állatkínzó lett.

2013. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól b★szd pofán, és ha azt mondja fájt, mondd az, hogy nem baj.
2013. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

Mi folyik itt? Zsinórban a 4. kérdező aki nem tud írni...


De amúgy igen nagyon szarul csinálja.

2013. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Ez most akkor halászlé lesz?
2013. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!