Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmmel összevesztem egy...

Barátnőmmel összevesztem egy fiú miatt mert depis lett miatta ,Alig keresi, Sértegeti amikor megkeresi barátnőm egyből ugrik Inkább velem szakítsa meg a kapcsolatot , mert elmondtam a véleményem és jót akarok neki Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez nem fért bele: Állandoan rajtam sírja ki magát miatta amivel persze nincs semmi baj, de már kezd elegem lenni hogy folyton hagyja magát újra és újra átverni..

Fontosabb neki a srác, mint a barátságunk...

2020. dec. 20. 23:14
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Kukázd
2020. dec. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha igaz barátnőd, akkor próbálj vele türelmes lenni. Ha depis, akkor azért is lehet neki nehéz a kapcsolatotokat ápolni, de attól még fontos vagy neki.

Lehet, hogy igazad volt, amikor elmondtad a véleményed, de lehet, hogy nehéz neki a változtatás.

Hallgasd inkább meg, és óvatosan terelgesd, ha tényleg fontos.

2020. dec. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem neki ennyit ért a barátságunk :(
2020. dec. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!