Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacoknak kell valami...

Tengerimalacoknak kell valami oltás?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék hogy esetleg ti mit prefeláltok?

2 lányt/2 fiú/ 1 lány 1 fiú? + amit feltettem kérdés.

+Ha valaki segíteni tudna írni egy kis összefoglalót a tengerimalacokról és hogy mennyit vinnyognak este mert a hálóban lenne?.



2021. ápr. 9. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Először is, az állatkereskedést felejtsd el! Én a két lányt ajánlom, de minimum 100x50 es ketrec kell nekik. Naponta fejenként 4 evőkanál magkeverék, plusz zöldség. Az enyémeim a répa alma kombót szertik,a K betűs zöldségeket, felejtsd el! Felpuffasztja őket! Amilyen szénatartót a Fressnapfban lehet kapni, egy olyat is rakj a ketrecre, abból naponta egy,, szénatartónyi"kell. Tévhit, hogy a vizet kinyerik a zöldségből, ha két malacot veszel, akkor két önitató kell. Azt is tudsz vennni Fressnapfban. Naponta kell cserélni a vizet, plusz ha elfogy. Vigyázz, hogy ne algásodjon be a cső,mert omjan halnak. Ja,és az etetőtáljuk nehéz legyen, mert kiborítják! Takarítani 3-4 napinta kell, de majd látod is. 15-25 foknak kell lenni a szobában, tűző napra ne rakd ki. Vinnyogni csak akkor vinnyognak, hogyha éhesek. Nálam. Van egy barátnőm, az övéi ha felmegy a lépcsőn visítanak, ha odamegy hozzájuk akkor is... Alomnak mi forgácsot használunk, A FŰRÉSZPOR NEM JÓ, ROSSZAT TESZ A KIS LÉGÚTJAIKNAK! És vigyázz, hogy szúnyog ne csípje meg, mert bele tud halni! Ha kell még segítség, akkor írj nyugodtan privátba, vagy ide😁❤️
2021. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. 2 lány tengeri malacot ajánlok vagy fiú-lány párost viszont abból valamelyiket ivartalanítani kell (nekem 1 fiú és 2 lány tengericucum van, mind ivartalanítva)

2. Nekünk akkor vinnyognak csak mikor "esemény" van.

Pl.: etetés vagy kiengedés.

Linkelek neked pár tengeri malacos oldalt, ott sok jó tanács van.

2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, bocsi az igazi kérdésre, nem válaszoltam. De amúgy nem nagyon kell, évente viszont állatorvosnál meg kell nézni, hogy minden rendben van e, de ha furán viselkedik, akkor is el kell vinni.
2021. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Amúgy nem, nem kell oltás.

2021. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2021. ápr. 9. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
még mindig egyes vagyok :) szívesen, de ha kell segítség, akkor írj privátba nyugodtan :)
2021. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!