Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Biceg az idős hörcsögöm?

Biceg az idős hörcsögöm?

Figyelt kérdés

A hörcsögöm hátsó két lába vékonyabb, mint az első kettő, felemeli a fenekét és bicegve jár.

Kerekezni kerekezik így is, bár nem fut olyan gyorsan mint régen és inkább kisebbeket ugrálva fut.

Elmúlt már két éves, hogy őszinte legyek, félek elvinni állatorvoshoz. Mindenképp a legjobbat akarom neki, de úgy hallottam, a hörcsögök 2-3 évig élnek általában, ha most be is kell avatkozni, nem tudom megélné-e.

Mi tévő legyek?



2021. ápr. 12. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el nyugodtan állatorvoshoz, olyan beavatkozást nem fog csinálni, ami veszélyezteti a hörcsögöd életét vagy ront az állapotán. Ha meg sikerül meggyógyítania, akkor csak jobb, hogy nem fog bicegni :)
2021. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Közülük érdemes megmutatni valakinek:

[link]

2021. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd el állatorvoshoz.🙂
2021. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annak ellenére is elvihetem, hogy sose volt kézben tartva és nincs hozzá szokva?
2021. ápr. 15. 03:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze vidd el.
2021. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!