Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen vicces vagy cuki...

Milyen vicces vagy cuki dolgokat csinált a hörcsögötök? Az enyém például este amikor kiveszem elalszik a kezemben. Nagyon cuki.🐹

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 10:13
 1/7 anonim válasza:
100%

Régen nagyon sok hörcsögöm volt,más és más.

Egyik harapott mint állat,másik nagyon szerette ha simogatták.

De a legtöbb harapott sajnos,és nagyon gyorsak voltakxd.

Nekem amugy egy feher horcsogom sokszor aludt a kezemben. Meg volt hogy ágyon is lol.

2021. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
felmászott a ketrec oldalán és fejjel lefelé lógott a tetején.
2021. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Az első hörcsögöm egy duci fehér volt. Olyan mélyen aludt, néha rémülten néztük hogy él-e még. Lexxart mindent maga körül, olyan jó alvókája volt.

Nagyon barátságos volt, még a macskám is kedvelte. Ha kivettem követte a cicát, ő pedig élvezte, játékosan futott a höri elől


A mostani nem annyira barátságos. Kicsit harapós

2021. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy hörcsögöm, névszerint Dönci. A tápját egy kiürült tejfölösdobozban tartottuk, és amikor kivettem, folyton belemászott. Azt hinné az ember, hogy kajálni mászik bele, de nem! XD

Belemászott, beásta magát a magkeverkékbe, és úgy aludt, hogy kidugta az orrocskáját! Nagyon aranyos volt, hiányzik a hülye feje, de egyszer megszökött, berágta magát a falba, és örökké eltűnt... :(

2021. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
😉 Köszi.
2021. ápr. 8. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem megeszi az élő liszkuacot is, mint a szárítottat, de csak megrágcsálta és elvitte őket, azok meg vígan éltek a forgácsban takarításig 😵😵
2021. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megzavartuk, pont olyan hangot adott ki, mint egy gyufásdobozba zárt dongó.
2021. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!