Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék a nyusziknak friss...

Szeretnék a nyusziknak friss füvet adni/szedni és szárítani, de van két kutyánk. El szeretnék keríteni egy kb 2x2 méteres területet a kutyák elől. Mennyi ideig hagyjam "tisztulni" azt a területet, mielőtt adnék belőle a nyusziknak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy egy kültéri karámot rögzítek oda, és nyáron ki lehetne őket tenni, csak félek hogy a napocska közbeszólna, de mivel kivágták a fákat, nem nagyon tudom árnyékos területre tenni. Esetleg erre is ötletek?

2021. ápr. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat az időjárástól is függ. A mostani esőzések után már lehet hogy eléggé letisztult de én még várnék egy hetet.
2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"de mivel kivágták a fákat, nem nagyon tudom árnyékos területre tenni. Esetleg erre is ötletek?"

Én erre azt tudom mondani, hogy csinálj te árnyékot. Tereptárgyakat rakhatsz be, ami árnyékot vet, letakarhatsz valamivel, egy kisebb területet a karám tetején, vagy rakhatsz be búvóhelyet, stb.

Búvóhelyet én egyébként is ajánlok, hogy legyen neki egy pont ahol biztonságban érezheti magát, mivel egy nagyobb karámról beszélünk, és a nyuszi alapvetően zsákmányállat. Csak az a búvóhely olyan legyen, ami nem forrósodik fel a napsűtéstől.

2021. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kijelolt hely felét takard le vagy árnyékold úgy hogy árnyék legyen és a másik fele legyen napos, mert a nyuszik szeretik a napot es egyebkent is kell nekik a D vitamin. A búvóhely nem rossz ötlet főleg hogy vannak kutyák. A mi nyuszijaink félnek a kutyáktól. En kb. egy honapot varnek meg, viszont azt mindenkepp biztositsd, hogy a fu ne legyen vizes, mert a vizes fube akar bele is halhat. 😢😁
2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!