Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek vemhes vagy csak...

Szerintetek vemhes vagy csak ilyen kis dundi?🤔(fehér-barna)Pár napja hoztuk egy kereskedőtől ahol nem volt külön a többiektől.A pajtijához képest elég gömböjű.Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2021. ápr. 16. 12:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
13:44!Nem azt írtam hogy egyből viszem őket.Tudom hogy szopnak.
2021. ápr. 16. 13:45
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, de nem két különböző fajtájú tengeri malacot vettél?


A fej formájuk se egyforma, se a szőrük. A vékonyabbnak hosszabb a szőre.

2021. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Attól még felcsinálhatták nem szoktak törődni vele az állatkereskedésben.
2021. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hónapos koruktól ivarérettek, szóval simán lehet vemhes, ha ivaros hímekkel volt együtt. Ha óvatosan megtapintod a pocakját, akkor viszonylag hamar lehet érezni, hogy mozognak a picurok. 1 hónap kb a vemhességi idő, szóval hamar kiderül, hogy jóllakott-e, vagy vemhes esetleg. :)
2021. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre vettük őket.A fekete csak egyedük volt 2nyuszival.Utana pár hétre vettük a másikat.Ők hárman voltak.

Szerintem is más fajták mert más a szőrük hossza,és nagyobb a füle is a fehérnek.

2021. ápr. 16. 14:00
 16/18 A kérdező kommentje:
Az hülyeség hogy az egyik lány érzi a másikon hogy vemhes?Mert ha összerakom őket ismerkedni a hordozóba úgy bújna hozzá és dugja a fejét a másik alá.Mintha szopni akarna.(macskáknál láttam ilyet mikor anyuka cicámim voltak)
2021. ápr. 16. 14:00
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Vemhesen inkább olyan körte alakúak, a ducibb úgy általában nagyobbnak tűnik de ez persze nem zárja ki a vemhességet, közvetlenül az előtt is vemhesülhetett bármelyik hogy elhoztátok volna az meg egy darabig nem fog látszani. Ha esetleg lesznek babák nagyon szépen kérlek ne vidd vissza őket a kereskedésbe, bedobják őket a többi kevert nemű malac közé, a lányokat vemhesen, a fiúkat megtépve viszik haza aztán újra és újra ismétlődik, inkább keress majd nekik gazdit.
2021. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jólvan.Igen utána már mi is úgy gondoltuk hogy gazdiknak adjuk oda.
2021. ápr. 19. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!