Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kint vagy bent tartsam a...

Kint vagy bent tartsam a nyulakat?

Figyelt kérdés
Szeretnék két-három nyulat, azonban azon vacilálok, hogy hol tartsam őket. Mi lenne a legideálisabb nekik?
2021. ápr. 18. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kert jobb kinn mert ha kiengeded őket a ketrecükből akkor tudnak a kertben futkosni,játszani.Ha benn vannak úgyis nyilván ki lehet engedni a szabadba.Egy jótanács:legyen egy elkerített helyük ahol játszhatnak mert aztán lehet nem akarnak hazamenni és elkapni nem olyan könnyű egy nyulat mert gyors állat és a macska veszélyről már nem is beszélve vagy bármely más állatról ami nagyobb náluk.
2021. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 3 nyuszim amúgy és míg kinn vannak az elkerített helyükön játszani addig én is kinn vagyok velük mert a macskák nagyon sunnyognak mindig arra felé és betudnának ugrani a nyulak közé és akkor kampec volna nekik mert lefojtanák őket

#1

2021. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, h PVC csövekből csinálnék ilyen macska forgót a kerítésre.


[link]


Szerintetek megérné? Távol tartaná a szomszéd macskákat?

2021. ápr. 18. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Levágni, fagyóba
2021. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom de én nem kockáztatnék mert a nyúl élete a tét de egy próbát megérne.Nálunk folyton ott lebzsel egy csomó idegen macska és tele is fossák a kertet állandóan.Gondolhatod milyen jó😒Ilyen kerítés forgót én is fogok keresni neten hátha nem járkálnak akkor be az én portámra.A gazdájuk egy idióta barom vagyis nem is a gazdájuk hanem csak eteti őket amivel az összes ide csődül a mi környékünkre.Ilyen ostoba emberekkel van tele a világ....Szerintem ha kinn vannak a kertben én tuti csinálnék elkerített részt nekik és tetőt raknék rá ha nem tudsz végig ott lenni velük.Én meg tudom oldani szerencsére az ott létem de nemsokára csinálunk rá tetőt hogy ne kelljen bezárni mindig őket ha hosszabb ideig távol vagyok ,vagyunk.

#1

2021. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ide csak ritkán jönnek át macskák, de az is több mint 0. Egyébként én szoktam kirakni süneledelt minden este, mivel van egy süncsalád a kertben. Nem tudom, hogy azt megeszik-e a macskák.
2021. ápr. 18. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.Lehet felzabálják.Nagyon utálom őket alapból.Lehet ritkán de hidd el nekem hogy Murphy törvénye hogy arra jár egy és támadja a nyuszikat ha őrizetlenül hagyod őket.Olvastam itt gyakorin egy ilyen sztorit és a nyuszi gazdája azóta is bánja hogy kiengedte az állatkát pedig arra se voltak jellemzőek a macskák de akkor egyszer pont ott volt egy és lefojtotta a nyuszit.Mindegy,én ahogy leírtam úgy csinálom

#1

2021. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem én is csinálok akkor valamilyen fedett kifutót nekik. (A részleteket még nem találtam ki pontosan.)
2021. ápr. 18. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed!Sok örömed lesz bennük!Nekem eddig nem volt dolgom nyuszikkal és hihetetlen milyen szeretni való kis állatkák💕
2021. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 házinyulam van, kint tartom őket, vagyis nem a házban, viszont van egy melléképüket, amit berendeztem nyuszi szobának, illetve az udvar arra eső felét elkerítettem (másik fele a kutyáké), így nappal, jó időben szabad ki-be járásuk van, éjszakára, rossz idő esetén pedig becsukom őket a szobájukba.

Igaz, hozzánk sajnos átjárnak a szomszéd macskák, és be tudnak menni a nyulakhoz, de soha nem tettek kárt egymásban. Néha az egyik nyulam megkergeti őket, de az esetek többségében elvannak, nem foglalkoznak egymással, a macskák is csak ott napoznak a kutya mentes helyen.

2021. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!