Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálta ezt a nyuszim?

Miért csinálta ezt a nyuszim?

Figyelt kérdés
Kint sétáltattam porázon a kertben, (kicsit vizes lehetett a fű), és amikor leszedtem rola a hamot es beengedtem, akkor beugrott, lefkudt es utanna teljesen eldolt oldalra, es kozben hangosan szuszogott egy kicsit. Ilyet még sosem csinalt, mindig csak fel oldalt fekudt, pedig mar lassan 5 eves.Mit jelent ez?

2021. ápr. 21. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Semmit nem jelent, te is ki szoktál dőlni és kiereszted a gőzt. Ő is megteheti, nem?
2021. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Volt bármi előzménye? Kint furcsán viselkedett?

A leírás alapján olyan, mintha bestresszelt volna. Nekünk akkor csinált ilyet, mikor egyszer a férjem kivitte a kertbe furminálni, hogy a nagy szőrcsomókat ne bent kelljen vadászni utána. Már kint is látszott rajta, hogy egyre gyorsabban veszi a levegőt, úgyhogy behoztuk, és pont így viselkedett, ahogy leírtad. Pedig a fésülésre nem szokott így reagálni, de azért itt már előtte látszott, hogy nem oké.

2021. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogy azt már előttem is írták, valószínűleg bestresszelt. nekünk is volt ilyen, az állatorvos után. próbáld meg kicsit nyugtatgatni, simogatni. ha nem működik, lehet el kéne vinni az állatorvoshoz, ugyanis a nyuszik belehalnak a stresszbe . és ezzel most nem ijesztgetni akarlak, ténleg így van!
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Ne sétáltasd pórázon stresszeli a nyuszit . Vizes fűre kiengedni pedig felelőtlenség!
2021. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon látszott rajta, hogy stresszelt volna, kint teljes békében elvolt, fuvet is evett, szaladgált, szokásos. Meg utánna meg is simiztem és teljesen nyugodt volt. A másik nyuszi (rajta nem volt hám) ő is ott volt es elvolt.
2021. ápr. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!