Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Szerintetek...

Nyuszisok! Szerintetek lehet,nyuszinak nyakörvet tenni?ilyen csongovel,h tudjam,h merre szaladgal bent. Negativ kommentek kimeljenek kerlek...

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 00:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%

Te nem vagy normális kérdező.

Amúgy miért a gyakorin kérsz tanácsot olyanoktól, akik nem is értenek hozzá? Kérdezz meg egy állatorvost, és azzal kötekedj..

2021. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem kotekszek ember,te vagy az idiota nem en.

Akkor nem normalis kerdezo vagyok xD ha nem tudsz normalisan valaszolni akk kotrodj innen xd

Biztos vannak akik ertenek hozza teged kiveve.

Na mrs

2021. ápr. 26. 21:36
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Tök jó, hogy az próbálja lenullazni a másikat, aki alacsonyabb szinten van! Kérdező, egy pont neked! Az ilyen bunkó primitív f*szkalapokkal ne foglalkozz, észre se veszi magát! Hányok az efféléktől!


Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak, nem tanácsolnám én sem a nyakörvet, törékeny állatok a nyulak. Amit javaslok, ha hagyod szaladgálni a lakásban, akkor figyelj rá, ne nagyon veszítsd szemelől! :)

2021. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Na végre,egy tokre kedves valaszolo :D

Koszonom szepen a valaszt,akk hanyagolom a nyakorvet.

Puszi neked <3

2021. ápr. 29. 01:56
 15/27 anonim ***** válasza:

Én vagyok a nap hőse! :D De amúgy komolyan nem tudom hovatenni sok ember viselkedését, mennyivel szebb világ lenne, ha mindenki normálisan bánna a másikkal.. 🤔


Ma van a szülinapom, úgyhogy örömmel tartom orcám a puszért! 😁

2021. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ilyen emberek vannak es lesznek is😔

Jaj hat nagyooon boldog szulinapoot😄🥰

2021. ápr. 30. 00:23
 17/27 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, elkerülhetetlen! Adják itt a nagyembert, otthon meg sírnak, hogy nem szereti őket senki! Pontosan ezért járnak ide, hogy itt kapjanak némi figyelmet! 😅


Köszönöm szépen! 🤗🥰 Öregszem rohamosan! 😅

2021. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nyakörvet inkább ne, de hámot lehet rá adni. Azonban csengőt arra sem lehet rakni.


Nekem az jutott eszembe, hogy ha Apple telefonos van tehetsz rá ilyet:

[link]


Bár szerintem felesleges, csak ha nagyon szeretnél rá tenni valamit biztos ami biztos alapon, akkor ez pl. jó lehet. Mondjuk legalább estére mindenképpen vedd le a hámot.


De egy nyúl azért nem egy kisegér, nem fog örökre eltűnni. Van amikor nagyon rafinált helyekre bújnak, de az elején figyeld őket, aztán ha megszoknak téged már nem lesz ilyen problémád velük.

2021. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Akkor mindenki mondjon igent.
2021. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem vettétek észre, hogy ez egy troll kérdés, és 2 tinilány szórakozik? Mindenki más válasza sz*rt sem ér szerintük, pedig elhangoztak hasznos tanácsok. Szerintem ez a gáz viselkedés. Amikor tanulás helyett a neten lógnak a 12 évesek.
2021. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!