Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Szerintetek...

Nyuszisok! Szerintetek lehet,nyuszinak nyakörvet tenni?ilyen csongovel,h tudjam,h merre szaladgal bent. Negativ kommentek kimeljenek kerlek...

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 00:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet. Látod hogy merre mászkál, ha kézhez szoktatod akkor túl messze nem is fog elmenni tőled.
2021. ápr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne lehetne?
2021. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Bele fog bolondulni. A stressztől meg meghal.
2021. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges ezzel stresszelni, ott csilingelne állandóan ahogy ugrál, netán felakad valahol, beleakad valamibe.
2021. ápr. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is felesleges, zavarná is a nyakörv, illetve nekik sokkal érzékenyebb a hallásuk, képzeld el hogy minden mozdulatnál valaki belekiabál a füledbe, megőrülne szegény
2021. ápr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Igen lehet. Meg a tiédbe is csak hogy tudja a nyulad, mikor érsz haza.
2021. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Tilos!!!

A nyusziknak nagyon erzekeny es torekeny a nyakuk, ezert konnyen megserulhet tole. Ha nagyon szeretnel ilyet neki, akkor en a hamot ajalnlanam mert az nem a nyakan hanem nagyjabol az egesz melkasan van. Kisemlos hamot a Fressnepfban konnyen beszerezhetsz. Az en nyuszijaimnak is van hámjuk, es elvannak vele. 😉

2021. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves 7/8 kommentelo.

Egyszeruen rajzoljam le vagy betuzzem le azt,h negativ kommenteljenek kimeljenek?

Ez vonatkozik 6/8 kommentelore is.

Egy szimpla kerdes volt.

Mert tudod nagy hazunk van es nem szeretnem,h csak a szobamba legyen hanem maszkaljon.tegyel te a nyakadba csengot azzal az aláirattal,h "t@ho g*ci vagyok" :) na legyen szep napotok.

2021. ápr. 25. 13:39
 9/27 anonim ***** válasza:
27%

#9

"Egyszeruen rajzoljam le vagy betuzzem le azt,h negativ kommenteljenek kimeljenek"

tehát te most kérdeztél egy igen-nem kérdést, hogy SZERINTÜNK kéne-e, de nem adhatunk "nem" választ? Akkor minek írtad ki? Akkor nem azt kérdezted hogy szerintünk kéne-e mert valójában csak azt akarod hallani hogy igen.

2021. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#10

Nem azt kerem,h igent irjanak hanem,h normalisan irják le,h igen vagy nem.

Ilyen tepsis sutos vicceket meg az ilyen "nyakadba nyakorv" fele kommenteket nem kertem. Nem lehet normalisan leirni vagy mivan? Az ember nem bir kerdezni mert az idioták miatt nem lehet.latszik,h jokat kerdeztem...

Kiveve a #8as kommentelotol kaptam normalis valaszt.

2021. ápr. 25. 17:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!