Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Szerintetek...

Nyuszisok! Szerintetek lehet,nyuszinak nyakörvet tenni?ilyen csongovel,h tudjam,h merre szaladgal bent. Negativ kommentek kimeljenek kerlek...

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 00:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
00:52-kor
2021. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És azt miből szűrted le, hogy troll? Nekem normális kérdésnek tűnt, és igaza van abbanhogy azzal, hogy nem kért negatív kommentet, nem azt várta el, hogy mindneki igent mondjon! A beszólogatásokból nem kért! Én negatív kommentet írtam, már ami a kérdésre vonatkozott, de szépen magyaráztam el neki és el is fogadta! Ennyit erről! Az biztos, hogy fiatal, de honnan tudod, hogy két tinilány "szórakozik"?
2021. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy a barátnő biztosan.
2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát f@szi létemre a barátnője nehezen lehetek.. Esetleg a barátja lehetnék, feltéve, ha lenne egy halvány leheletnyi fingom arról, hogy ki ő! 😁 Szóval még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem troll kérdés volt!
2021. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

A csengo es a nyakorv valoban csak stresszelne amibe bele halhat.

Neha en is viccelodok dejo lenne ha hallanam amikor jon, mert rendszerint a nyomomban van es eszre se veszem mindig atesek rajta🤷🏽‍♀️ De hat ennek is megvannak a szepsegei... ha azt szeretned, hogy szabadon legyen az egesz hazban akkor az egesz hazat nyuszi biztossa kell tenni! Semmi kabel semmi mergezo noveny !

Nekem alapvetoen nincs ketrecben, van neki ott a wc ott a szena de nincs bezarva, szabadon el a lakasban. A halo teljesen nyuszi biztos, ha nem vagyok itthon a halo ajtot bezarom, ha itthon vagyok kinyitom es johet mehet. 1 kabel van amit nem tudtunk eltuntetni ami nagyon vekony, alig eszreveheto de 2x mar szetszedte, igy csak akkor lehet kint az egesz hazban ha van valaki itthon. Ha itthon vagyunk mellettunk van vegig , nem ragja meg a kabelt. De ez is nyuszi fuggo lehet a tied nem lenne mindig a nyomodban...

2021. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

26/27

Rendben,koszi,h valaszoltal❤

Es koszi a segitseged,megcsinalom biztonsagosra

2021. máj. 8. 00:24
 27/27 A kérdező kommentje:

25/28

Szard le😌

Unalmas az elete

2021. máj. 8. 00:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!