Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fog probléma, mit csináljak?

Fog probléma, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

Ma voltunk állatorvosnál elvittünk a malimnak levágatni a fogát, vagyis anya... jönnek haza képzeljétek el:O ez a barom -.-" nagyon rövidre vágta :O nem tud ennni se se tépni semmi kijön a nyelve:s ráádásul ilyen hegyes lett nem egyenes letört :s mi van ma megsérti a száját:S

simán befér az újjam a két foga közé nem tud enni:( cegényke annyira sajnálom most mit csináljak?:O



igy is a nagy foga miatt, meg a pupja miatt 1120 gramról 845-re fogyott!!! nem teheti meg h mág fogyon:O ez az elmebeteg meg már nem rendel félek ,adtam neki salit de nem bírja eltépni sem tudtam h baj lesz ha elviszem, de képzeljétek el vmi púp nőtt a füle alatt azt mondja a hapsi vmi tályog meg sérthette vmi takarmány, teljesen ki vagyok készülve és még a FOGA isss :( ááááá :(


írjatok pls köcce


2010. aug. 23. 11:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
bab+ örülök h jól szórakozol -.-"
2010. aug. 23. 12:27
 12/19 anonim ***** válasza:
bab+, AM, INK, VMI :D:D
2010. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A foguk elvileg hamar nől, mikor az én egyik malacomnak régen kitört az egyik foga felül teljesen, kb. egy hét alatt visszanőtt. Addig ő sem bírt nagyon enni, de mindent nagyon apróra, pépesre vágtam, és úgy megette. Mondjuk neki nem szúrt, szóval az nem akadályozta, de én a helyedben elvinném egy másik állatorvoshoz, hogy néze, meg hátha le tudja csípni azt a hegyes részt. Mert ha még inni sem tud a malac, nagyon gyorsan kiszáradnak, ha se nem eszik és se nem iszik. 16 óráig bírják így, azt mondják. Szóval mindenképp másik doki, de hamar! Jobbulást neki, és az előző hülyegyerek kommentelőkkel ne foglalkozz! Majd mikor az ő állatukkal lesz valami baj, megnézném mit szólnának, ha hasonó ostoba kommenteket kapnának, mint amit neked írtak!
2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ne foglalkozz velük! Amúgy nem értem min lehet ennyire szórakozni. Én, mint malac párti nagyon sajnálom a tengeridet! Remélem hamar meggyógyul.
2010. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Am inni se iszik :( próbál enni ,de nem megy neki , apróravágtam, beveszi és kiköpi:( holnap mindneféleképpen elviszem .


odaviszem a vízhez és elrohan :S tettem az ujjamra úgysem issza :( megpórbálok pépesíteni remélem enni fogja.


Tényleg köszi a kommenteket arnyosak vagytok!(:

2010. aug. 23. 18:08
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Taposd szét a fejét.
2010. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fecskendőbe rakni a pépesített kaját és a szájába nyomni, nem lesz más választása mint lenyelni, ugyanígy itasd is mert kiszárad. Holnap pedig vidd el egy másik állatorvoshoz!
2010. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na, mi történt a malackáddal? Jobban van már?
2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Fecskendővel etettem, meg minden, amit mondtak, meg mondtatok, de nem sajnos :( 780 g :O már csak, tegnap este 15 ml alma levet adtam neki :O és este a széklete kicsit maszatolt, hát eléggé bepánikoltam :O ma nem adtam neki sokat, ivott vizecskét, néha eszeget tápot. szépen nő a foga neki , még nem ér neki össze :s sajnos, inkább a púp idegesít a pofazacsiján tályog:( comorú a kis édes, sajnos könnyes a kis szeme:( annyira sajnálom, hétfőn meek a patikába venni cvitamin cseppet, nem gyengülhet le, meg valami port bio nem tom amit a pl. almalébe kell tenni megsűríti és így táplálóbb lesz neki :(


hiába van neki itt egy csomó féle zöld, +répa,sali:( miden jó


köszi hogy érdeklődtél aranyos vagy



remélem rendbe jön a malackám:))9 tél köszi hogy írtál.


Elméletileg am azt mondta az orvos, ha nem fakad, ki a púpja meg kell nyitni:O meg ilyenek:( annyira félek valaki írta ha befelé pukkan meg is hallhat:( neki a malijának az állkapcsán volt megműtötték de meghalt két és fél hét után :((

2010. aug. 29. 03:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!