Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam nem engedi a hasa...

A nyulam nem engedi a hasa kornyeken es a ket hatso laba kozott kifesulni, lenyirni a szort (ha szukseges) kapalozik keresztbe hosszaba. Valami otlet hogy mitol maradna nyugton?

Figyelt kérdés
Mindig osszeragad neki, mert belefekszik a forgacsba.
2021. máj. 7. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
7%
Valahogy kötözd ki vagy kérj meg egy állatorvost. hogy altassa el (Nem örökre :D)
2021. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Régebben volt nyulam, és mindig kapálózott amikor megfogtam, csak akkor nyugodott meg amikor evett. Lehet ha eszik közben annyira nem fogja zavarni a fésülésben.
2021. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Vidd el kozmetikushoz, ott megoldják.

Kevésbé népszerű megoldás: Ha a nyulat a hátára fekteted ledermed, van aki szerint sokkot kap és olyankor nem mozdul. Ha elég gyors vagy és nem csinálod túl sűrűn ez is megoldás lehet, bár én inkább a kozmetikusra szavaznék.

2021. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha lehet hívj egy kozmetikust, a nyusziknak stressz az utazás. Valószínű ez azért van mert nem bízik benned. Forgács helyett ajánlom a fapelletet, nem tudja kiszórni, és a szőrébe sem ragad bele, szagmentes.
2021. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

oke,de azon meg nem kenyelmes neki a kozlekedes es a talpa kisebesedhet. - allatorvos mondta.

a kozmetikus kerdesre annyit tudok csak mondani,hogy most nem elerheto,mondvan csak akkor vigyem ha veszhelyzet van. Nyilvan mindenki itelje meg sajat maga,hogy mi tartozik bele.

Az,hogy kozbe etetni kell, azaz opcio jatszott eddig is.

mert a hasa a mindene. Aki nyulat vagy hasonlo kisallatot tart otthon, szerintem tudja jol.

Koszonom a valaszokat.

2021. máj. 7. 14:27
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Fapellethez még hozzátenném, hogy nemtudom kérdező, hogy te az egész ketrecet almozod-e, én csak a wc-t es nem abban tölti az idejét, csak akkor ha dolga van. De eltértünk a kérdéstől, sok szerencsét vele.
2021. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

a nyul ketrecbe van es elotte egy kfuto van neki kialakitva a lakasba.

a ketrec aljan alom van. Hasonlo mint a macska alom. Nem fa alapu. azon forgacs terul el. A kifutora szonyeg van vagva meretre. Az en nyulam oda szarik ahol eszik. Igy kaptuk es bar hiaba vettunk neki kulon a sarokba kialakitott helyet, megfogta es kidobta a ketrecbol.

De amugy szep a szore, gondozott nyuszi, csak ez az osszeragadosdi kellemetlen

2021. máj. 7. 14:40
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Szedd ki alóla a forgácsot, almozd csak a wc-t. Hidd el, megtanulja hamar, és minkdkettőtöknek jobb lesz.
2021. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
azt mondod?..
2021. máj. 7. 14:43
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem lévővel. Kösd fel a wc-jét a rácsra, hogy ne tudja dobálni. Ha máshova piszkít itasd fel egy zsepivel, és ha nem eszi meg hagyd is ott. Ugyan ez a kakikkal. A forgács meg nem is szív normálisan, büdös, és beleragad a nyuszi szőrébe, így vághatod.
2021. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!