Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 honapos nyuszit szeretnek...

3 honapos nyuszit szeretnek Svedorszagba utaztatni repulovel. Mik a feltetelek, es milyen iratok szuksegesek?

Figyelt kérdés
A nyuszim szarmazasi lappal, egeszsegugyi konyvvel es a kombilanlt oltasbol a nyulak verzeses betegsege es myxomatosisa vakcinaval rendelkezik. A szunyogcsipes elleni kombinaltat egy het mulva fogja megkapni. Erdekelne , hogy meg mit kellene beszereznem, hogy kivihessem repulovel? Elsosorban tapasztalatok erdekelnenek aki mar vitt ki hasonlo kisallatot. Tudom higy kutyakra macskakra es gorenyekre mas szabalyok vonatkoznak. De konkretan nyuszirol nem talaltam semmit interneten. Allatorvos sem tudott valaszt adni erre.
2015. jún. 1. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Utlevél kell neki. De azt ugye tudod, hogy nem szúnyogcsípés ellen oltatunk, hanem myxo és rhd ellen, amit a szúnyogok is terjesztenek? Nehogy duplán oltass fölöslegesen.
2015. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,tudom koszi. Utaztal mar nyuszival? Vagy hallottad, hogy csak utlevel kell?
2015. jún. 1. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk szerint kell.

[link]

2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!