Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anyukámat már rávettem a...

Anyukámat már rávettem a tengerimalactartásra. De apukám nem eggyezik bele. Ha anyukám megveszi a tengerimalacot karácsonyra apukám nagyon haragudni fog?

Figyelt kérdés
SIESSETEK A VÁLASZOKKAL KÍVÁNCSI VAGYOK ELŐRE IS KÖSZI!!
2008. dec. 7. 14:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

léCCI minél hamarab :)

Ha lehet még ma!

2008. dec. 7. 15:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez apukádtol függ, az enyémek soha semmit nem csináltak a másik nélkül.

de pl a barátnömnek a szülei mindig ellenkezöen csialtak mindent.


de mondjuk jobb lenne ha rávennéd apukádat. pl elmondanál mindent amit egy ilyen állat tartásárol tudni kell, mit eszik, mekkor ketrec kell neki, mit kell alá tenni, hánynaponta kel cserélnia forgácsot, szeretnek-e egyedül lenni, stb. ha látja mennyi infod van és hogy nem csak egy hóbort akkor lehet bele megy. ha minden évben mentek nyaralni, ki fogja etetni míg nyaraltok, stb. ezt is megnézheted egy ketrec mennyibe kerül stb. szerintem ha látják ´hogy felelöséggel készülsz megenyhül a szívük.

2008. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kétszer volt tengerimalacom, és semmi extra gond nincs vele..A forgácsát van h hetente elég cserélni,de persze attól függ h mennyi van alatta,de van h gyakrabban. Szerintem apukád azért ellenzi,mert úgy gondolja,hogy ha majd te megunod,nekik kell gondozniuk

Magyarázd el nekik h ez nem így van, illetve neki.

És szerintem az is elég jó érv,hogy a saját szobádban tartod,az esetleges kellemetlenségek miatt, meg hát a visítások miatt:D

elég hangos tud lenni zacskócsörgésnél pl, ha azt hiszi kaja van:)

Sok sikert!

2008. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi
2008. dec. 7. 15:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül!
2008. dec. 7. 15:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Már mindent leírtam és elolvastam és kinyomtattam a tengerimalacokról van vagy 10 oldal amit naponta olvasok és leírok:P
2008. dec. 7. 15:20
 7/12 anonim válasza:
én is kaptam egy tengerimalacot elősször apukám nem akarta megengedni de amikor megtudta h azt a tengerimalacot amelyiket szeretném ki akarják rakni az utcára mert már nem kell annak a családnak beleegyezett és talán még jobban is megszerette jerryt( a tengerimalac neve ).
2008. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ja és egy tipp: a forgács alá rakj kb. 2cm vastag jó nedszívóképességü macskaalmot így nem lesz olyan büdös.
2008. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
[link] ez a legjobb honlap a malackákról :) itt nézz szét hogy a legjobbat biztosítsd neki
2008. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 12. szülinapomra kaptam 2 mongolfutóegeret a barátnőimtől.anyukámat megkérdezték előtte és azt mondta hogy igen, vehetnek.aztán üzent anyukám velem egy szót "NEM". végül már késő volt, mert már megvették.anyukám félt tőlük az elején.azóta már volt 4 degum is.most 20 éves vok.anya imádta őket, puszilgatta és mászkálhattak a vállán.úgyhogy megéri nagy boldogság egy kisállat.haragudna apukád az elején szerintem,mert ellenkeztetek vele, de nem fogja úgysem azt mondani hogy márazonnal vidd innen.bár nem ismerem, de hogy lehet egy picike állatra azt mondani hogy dobjátok ki!?
2008. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!