Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a tengeri...

Hogyan szoktassam le a tengerimalacaimat hogy ne rágják a ketrec rácsát?

Figyelt kérdés

Mivel a tengerimalacaim elvannak hízva.Emiatt diétára fogtuk őket.Egy szobába vagyok velük,és a nemtetszésüket gyakran este fejezik ki.Mostanság nem jól alszom emiatt.

Vannak tipeitek hogyan szoktassam őket le a ketrec rágásról.?



2021. máj. 29. 07:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szénát kapnak és zöldséget is
2021. máj. 29. 09:59
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Attól nem híznak el! Éhezteted, kínzod őket! Honnan tudod (vagyis véled tudni), hogy el vannak hízva? Van elég helyük mozogni?
2021. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
*olvasod te a malac szakirodalmat.Utána néztem a fogyó kúrák akkor.Nyugi minden rendben van.Két emeletes ketrecük van és a teljes szoba az övék.Bubi ő egy angol búbos rendes tokát növesztett ahogy ez is kiderült a fajtájának nincsen tokja.Hexi ő egy abeszin ő is tokát növesztett csak a szöre miatt nem lehetett látni.Most már látszik.Nagyon jó minőségű szénát kapnak és napi cvitamint csepet .Azt hittük hogy a táp miat híztak el de ahogy megtuthatam a minden felé rágcsi rúd meg ilyesmik miat híztak el.
2021. máj. 29. 10:14
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Akkor remélem, felhagysz az éheztetésükkel. Mérni kell őket. De attól még rághatják a ketrecet. (Miután valamit leírsz, nézesd át valakivel a helyesírást, mert elég durva hibák vannak benne az iszonyú sok vesszőhiány mellett.)
2021. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bocsi,idegesen írtam:)De nincsenek éhezteteve a tápot át cseréltük zöldségre.
2021. máj. 29. 10:41
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A kaja is fontos persze, de fogyni legjobban mozgással lehet ;)
2021. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Minden nap játszunk velük addig amíg be nem mennek aludni.
2021. máj. 29. 14:24
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Facebookod, akkor lépj be a Tengerimalacok - Értük és Velük nevű csoportba, ott sokkal jobb tanácsokat tudnak adni :)
2021. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Széna mindig legyen előttük, az nem hizlal. Amit rágcsál, azt kend be citromlével.
2021. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!