Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tart valaki oroszlánfejű...

Tart valaki oroszlánfejű törpenyulat? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés
Szeretnék tartani, de nem tudom hogy egyet vagy kettőt vegyek, és hogy mekkora ketrec kell neki(k).
2010. aug. 25. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ha rendesen tudsz vele foglalkozni akkor elég egy, ha nem akkor kettő ugyan olyan neműt (lány-lány).

azt szokták mondani hogy 1m x 50centis ketrec elég, de én elég kicsinek tartom. bár ha sokat kiengeded futkározni akkor elég.

az én nyuszim 2m x 1,5m-es ketrecbe van.


Jó nyuszizást!

2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kis nyuszit nem ajánlok inkább vegyél 1 óriásit mert az egyedül is elvan nem kell neki társaság és a legrosszabb esetbe megeheted mert finom a nyúl hús! Ja és olcsó is nem kell 4-5ezreket kidobnod az ajtón mert tudsz venni már óriási nyuszit 500-ért is
2010. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem oroszlánfejű van, kettő kislánnyal indítottunk, nagyon rendesek voltak együtt, néha volt egy kis nézeteltérés, de nem ették meg egymást:)

vehetsz egyet is, de akkor vele többet kell törődni, viszont hálás lesz:)

ketrec: rabbit 100-as ketrec van Fressnapf-ban, az a legjobb nekik

nekem már csak egy nyuszim van, öt éves, kislány, nagyon kézhezszokott, ha veszel nyuszit, sokat futtasd és dögönyözd, és nagyon jó lesz a kapcsolatotok:)

2010. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!