Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kb 3 hónapos dzsungriai...

A kb 3 hónapos dzsungriai törpehörimnek a füle tövén hullik a szőre. Ott elég sokat vakargatta, mIT JELENTHET EZ? VALAKI SEGÍTSEN PLS!

Figyelt kérdés
:(
2010. aug. 25. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el dokihoz. Bármilyen bőrbetegséget összeszedhetett. Nem akarlak ijesztgetni, ezek nagy része gyógyítható. Vidd el, ír fel rá gyógyszert, és meggyógyul:)
2010. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: Vidd el egy lelkiismeretes állatorvoshoz, valószínűleg bőrbetegsége van. Ki lehet kezelni rövid idő alatt. Jobbulást a pocoknak!
2010. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek...

esetleg Debrecenben nem tudtok állatorvost?

2010. aug. 26. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2. kommentező vagyok: Debrecenben sok doki van, én is kerestem egy darabig, de végre találtam olyat aki nem feltétlenül a pénzre megy. A vezér Állategészségügyi centrumról jókat mondanak, de én pl sokalltam a majd' 4ezer ft-ot egy vizsgálatért. A patkányaimat a Tócóskertbe vittem, Dr. Czanik Bélához. Korrekt és segített is amikor szőrtetű gond volt. Remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kellene a telszáma akkor írj egy e-mailt, megadom. Vagy keres rá a googlban. Angyalföld tér 13-14. De különben viheted bárhova, biztosan jól ellátják. Ez a lényeg)

Itt egy honlap cím, van rajta pár állatorvosi cím, telszám : [link]

2010. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

megoldódott!

tegnap elmentem a kisállatkereskedésbe és adtak egy ampullát... asszem neostomosan! azzal kellet mindenét és őt is átkenegetni!! Hasznos volt! ajánlom mindenkinek!

Ma már olyyan a kis bunusa, mint egy jó minőségű puha plüssé!!!:D:D:D

KÖSZI A VÁLASZOKAT!!!!!!!!!

2010. aug. 27. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ez jó. Én tenyésztőtől kaptam a tippet a neostomosanra, meg is fürösztöttem benne mindkét patkányomat. Állatorvos mondta, hogy legalább nem pusztultak bele, ezt már tudjuk. Én nem értem. Elvileg tényleg nem való kisállatokra, de mégis ajánlják többen is. Állatkereskedésben pl nem ajánlották. Se a doki. Ráadásul a bőrüket szétmarta, hiába volt hígítva. Igaz a bogarak is eltűntek. Mindenesetre örülök, hogy jól van a pocok! Minden jót a továbbiakban!
2010. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!