Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van a törpehörimnek?

Mi baja van a törpehörimnek?

Figyelt kérdés
Tegnap semmi baja nem volt.MA meg lassan mozog az egyik szemét nem nyitja ki és a szeme körül kissé piros.Nem kapott semmi olyat amit nem lehet.Almát,meg magokat.Talán megszúrta a szemét????Segitsetek!!!!
2011. szept. 4. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Huzatot kaphatott, vagy ha poros a forgács, amit használsz, az is kikezdhette, vagy belekapott mosakodás közben. Kamillateát vattapamaccsal törölgesd neki, amíg el nem múlik.
2011. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
huzat.. fertőzés.. ez így sok minden lehet
2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Speedcell válasza:
44%
tegnap mikor nem volt semmi baja??? mert lehet h amíg te aludtál, ő addig egy iszonyat nagy spanglit pöfékelt el...ez megmagyarázná, hogy miért nincs kedve mozogni és h mitől vörös a szem :D
2011. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huzat biztosan nem mert direkt olyan helyre van rakva.A többiek válaszát köszi
2011. szept. 4. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Megszúrta valami, huzat, por, fertőzes.egy biztos!ÁLLATORVOS!
2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Haminak ugyanez volt! :( 2 hét múlva meghalt, pedig az állatorvos naponta látta, antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt kapott! :( De nem hatott, már enni sem tudott szegény! :(
2011. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nézd... nem akarlak megijeszteni. de az én törpehörcsögömmel ugyanez volt multhéten, lassu volt, kapkodta a levegőt és nem nyitotta ki az egyik szemét. aztán sikerült. egyre rosszabbul lett. kiderült h tüdőödémája van, és rá egy napra az állatorvos elaltatta..

nekem abbol tünt fel h baj van, (mert először azthittem fáradt) h nem tudta használni az önitatot. kivettem megnéztem, elmentem, fél óra mulva már hanyatt volt dölve, és ilyen váladékot köhögött.:s ha te is tapasztalod ezt, akkor vidd dokihoz! gyorsan!

2011. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
állatorvos! Azonnal! Az én hörimnek is ez volt a baja, 2hete meghalt szegénykém :(
2011. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt!!Azóta már megjavult él és virul.Remélem ez csak a hideg miatt volt vagy hogy belekapott a szemébe.Mégegyszer köszi mindnkinek
2011. szept. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!