Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu. Jó választás? Gyors válasz!

Degu. Jó választás? Gyors válasz!

Figyelt kérdés
Szeretnék venni degut nagyon szeretnék de eleinte csincsillát akartam. Az egyik unoka testvérem is azon gondolkozott hogy mit vegyen és ő mondta hogy ő a degu mellett döntött. Én még nem tudom melyiket válasszam. Azt hallottam hogy a csincsillák nagyon vadócok.
2010. aug. 25. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyors válasz: inkább tengeri malacot! Sokkal intelligensebb.
2010. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nekem deguim vannak. Ha foglalkozol velük nem lesznek vadócok. De nagyon fontos, hogy kettőt vegyél, mert egyedül szenvednek. És két egyneműt, ha nem akarsz háromhavonta egy alom kisdegunak gazdát keresni.
2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
de a malac büdös. ha jó helyed van nekik és minimum 2-t veszel, akkor legyen degu. nekem is azok vannak (L)
2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
JÓ!
2010. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BandSz válasza:

A degu csak párban érzi jól magát, nagy -tényleg nagy- ketrecben, ahol tud ugrálni, mászni stb...

Nekem 2 degum van -fiu, lány- és már 1,5 éve boldogítanak.

Ha nem foglalkozol velük, gonoszak tudnak lenni, de ha foglalkozol vele, belemegy a kezedbe, onnan eszik stb..

Én a degut ajánlom

17/F

2010. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekünk is van kettő, számomra egyetlen baj van velük: RÁGNAK! De nagyon hangosan!
2010. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 25. 18:32
 8/17 anonim válasza:
A tengerimalac nem büdös, ez tévhit! Persze ha nincsenek megfelelően takarítva legalább heti egyszer, akkor valóban van szaguk. De a deguknál is. Nekem tengerimalacom van, csak ajánlani tudom!
2010. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem büdös...csak ha hagyod a szarban fetrengeni! Nekem voltak, és sosem voltak büdösek! Én tengerimalacot vennék, és nem degut vagy csincsillát, de ha csak aközött a kettő között, akkor csincsilla. Aranyosabbnak tűnik :) De még egyikhez sem volt szerencsém, csak tengerimalachoz.
2010. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most hogy néztem a képeket deguról meg csincsilláról megváltozott a véleményem. Nem tudom melyik aranyosabb :) Mindkettő nagyon édes. De aki tart valamelyiket, esetleg már mindkét féle volt neki biztos többet tud mondani.
2010. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!