Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » VAn 2 dzsungim (szombat óta)...

VAn 2 dzsungim (szombat óta) és néha furcsa sípoló, csipogó hangot adnak ki. főként éjszaka! Ez miért lehet? Valaki azt mondta, hogy veszekedek--a másik válasz pedig az volt, hogy jól kijönnek csak "gyömöszölik" egymást, játszanak. Akkor most melyik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 17:00
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Mindegyik válasz igaz lehet.Ha napközben nem veszekednek,akkor valószínű, hogy este sem.Én a helyedben két kuckót tennék be, hogy saját helyük legyen,lehet, hogy a helyért veszekednek.Milyen neműek?
2009. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 fiú és 1 lány. 2 kuckó van,de mindig egy helyen vannak!
2009. nov. 3. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam a lány azért szokott csipogni, mert a fiú párosodni akar, de a lány nem.

Egy másik páromnál a fiú akkor szokott csipogni, ha a lány piszkálja, például kilökdösi a mókuskerékből. Figyeld meg őket. Ha csak bökdösik egymást, akkor csak játszanak, ha durvább, esetleg látod, hogy a csipogó fél menekül, akkor veszekednek.

2009. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teljesen biztos ahogy szexelni akarnak, csak lehet hogy az egyik nem.takartd le öket napközben hogy azt hidjék éjszaka van és majd meglátod mi történik velük lehet hogy estére csendben maradnak.
2009. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a fax az a dzsungi xDDD Én mindzsát nindzsót ismerek de ezt még nemhallottam :D
2009. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off

18:13 dzsungáriai törpehörcsög :)

2009. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uhh bazzz ezt valahogy nemtudtam volna kitalálni xDD
2009. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!