Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom, hogy melege van...

Honnan tudom, hogy melege van a törpenyulamnak?

Figyelt kérdés
Viszonylag sötétítve van a szoba, hogy ne süssön be a nap és melegedjen még jobban. A plafonon van egy nagyobb ventilátor, ez megy a legkisebb fokozaton ami egész jól keringeti a levegőt, viszont rá épphogy megy egy kicsit. Nincs meleg a szobában egyáltalán, viszont nem tudom, hogy milyen hőmérséklet lenne neki ideális.

2021. jún. 26. 12:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem régen volt törpenyúlam (10 évig) és általában picit lustább volt nyáron, innen lehetett tudni ha melege van. Nyáron mindig tettem egy hideg csempét a ketrecébe, hogy rá tudjon feküdni, amikor nagyon meleg volt, azt nagyon szerette. Ha kipróbálod azért vigyázz hogy milyen a csempe, nehogy megvágja magát vele. :)
2021. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni mindegy milyen fajta nyuszi ha melege van akkor a füleit mozgatja mint egy legyezőt és mikor lefekszik enyhén zihál illetve hogy nem nagyon mozgólódik hanem csak fekszik szinte egésznap és persze nem sokat eszik,iszik.Én nyulaim legalábbis ilyenek mostanában
2021. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!