Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatod van hogy néz...

Milyen állatod van hogy néz ki hány éves és mikor kaptad?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Zsömle színű labrador kan. 3 éves, 10 hetesen hoztam el a tenyésztőtől.
2021. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3 házinyuszim van 14 hetesek.2 fiú egyik fehér másik szürke és 1 kislány ő pedig szürke fehér foltos.2 hónapja vannak velem és imádom őket,remélem ők is engem😋
2021. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy éves kandúr házimacska, mentett. Hófehér, a fején, a hátán és a farkán 1-2 kisebb cirmos folttal és óriási termetű, de nagyon barátságos, imád a közelünkben lenni. Nem kaptam, a párommal közösen választottuk ki őt tavaly ősz végén. Az ajándékba adott/kapott állat cuki gondolat, de szerintem sokkal jobb, ha mindenki közösen választja ki az új családtagot és lehetőleg találkozik is vele, mielőtt hazakerülne a kis lakó.
2021. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

2 németjuhász. Egyik tenyésztőtől másik a rendőrségtől. Két macska+kicsik.

Az ivartalanított kandúr szintén a rendőrségtől (valaki kidobta hónapokig ott élt a kapitányságon, de jött a tél és úgy döntöttünk befogadjuk, ha már nem jelentkezett a gazdája) a másik ideszokott hozzánk és leellett nálunk mostmár ő is ivartalan. A kicsik közül még kettőnek kell gazdi, de ha nem lesz akkor maradnak. Érdekesség, hogy az összes úgy néz ki mint az ivartalanított kandúr cicánk. Mármint a szőrük színe. Jelenleg ennyi.

2021. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 8 éves nőstény macskám, egy 7 éves kandúrom és egy 10 éves németjuhászom.


Nem akartam macskát, az egyiket kb 3 hetesen találtam a Duna parton a viharban és megsajnáltam, hazahoztam. A másikat egy szatyorban találtam a kuka mellett az utcán (azaz a kutyám találta), még ki se nyílt a szeme. Szóval végül ő is rajtam maradt. :D

2021. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy palotakutya-tacskó keverék kutyám van, akit 4 éves koromban hoztak a szüleim (az az első emlékem, hogy őt hazahoztuk). Most 14 éves, de még mindig egészséges, sosem volt komolyabb betegsége, úgyhogy nagyon remélem, hogy még sokáig velünk lesz.


Rajta kívül van két nyuszim. Az egyik bak, a másik nőstény, mindketten ivartalanítottak. A nőstény volt itt előbb, ő most öt éves. Egy japántarka duplagénes oroszlánfejű nyusziról van szó.

Másik nyuszim majd két évvel utána került ide, ő a nőstényem unokaöccse. Ő egy kék (hamvas szürke) szintén duplagénes oroszlánfejű törpenyuszi.


Ezenkívül van két nőstény tengerimalacom. Az egyik fekete-fehér, de csak a fején van fekete. Ő egy félhosszú szőrű keverék malacka. Tavasszal töltötte a be a 3 éves kort. A másik malackám most kb. 1 éves. Ő egy teknőctarka (barna-fehér-fekete foltos) US teddy malacka.


Bár 14 éves koromban hoztak haza a szüleim egy fekete-fehér cicát, ők nem engedték be a házba, hanem kint, nagyrészt az utcán élt. Néhány hónapos korában elütötte egy autó, én nagyon megsírattam, még most is hiányzik. Nagyon megszerettem a néhány hónap alatt. Azóta nem volt macskánk, főleg hogy én tiltakoztam, mert tudom, hogy nem tudunk neki biztonságos körülményeket teremteni.

A kutyust beengedik, a macskának szerintük kint a helye, mert szabad állat.


Most vagyok 18 éves.

2021. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy hörcsögöm van 1 éves.
2021. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

2 éves sziámi - 1.5 éve

1 éves bengáli - fél éve

2 pele- kb 4-5 hónapja

2 törpehörcsög - 1 éve

Halak- pár napja

Boa - 2 éve

Királypiton - 2 hónapja

2021. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!