Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszim mért pisil...

A törpenyuszim mért pisil narancssárgát ami idővel barna lesz?

Figyelt kérdés
nem tudom mért de a napokban elgondolkoztam azon hogy milyen ételt vagy italt adtam neki olyant amitől ilyen lehet a pisije!?
2010. aug. 27. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
az lehet a rossz gyomortol is,ugyhogy szerintem vidd el egy dokihoz.
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi gondja, nem kell doki. Attól függ h mit eszik. A kakija is lehet barna v zöld.

5 éve van nyuszim, soha nem volt gond vele, úgyh ne parázz. :-)

2010. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a kakija barnás-zöld! :D köszi a választ! amúgy naponta eszik sárgarépát, tápot, almát és néha citromfüvet és szőlőt vagy őszibarackot de ezeket csak hetente egyszer!
2010. aug. 27. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
és a nyuszi kora 28 hét!
2010. aug. 27. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Hs elfogadsz egy tanácsot.

Napi 1x és kevés zöldet, friss gyümölcsöt adj neki, pláne cukrosat, mert tönkreteszi a bélflóráját, és az végzetes a nyuszira nézve.

80% széna, 15 % táp, a többi a zöld, és hosszú életű egészséges nyuszid lesz

Az oltásokról ne feledkezz meg, sajnos myxomatosis járvány van , amit szúnyogok terjesztenek

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszerú ez menstruáció.az állatok is menstruálnak.
2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a nyuszi nem menstruál. Az ételek színeszi a vizeletet: a cékla pirosasra, a répa sárgásra. Ha egyébként minden rendben vele akkor ez normális.
2010. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, amúgy makk egészséges, de így akkor már gondolom a sárgarépa miatt van ez! mert az naponta eszik! köszi a válaszokat!
2010. aug. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!