Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kutyám egy kicsit megkergett...

A kutyám egy kicsit megkergette a tengerimalacom, aki most eléggé meg van ijedve. Mit tudnék tenni, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben az én hülyeségem volt, figyelmetlen voltam és azért történhetett meg. Vadászkutyám van és mikor meglátta a tengerimalacom akkor üldözőbe vette, a malacka leesett a teraszról (kb fél méter magas), majd a kutyám felkapta. Nem csinált vele semmit, mert elvettem tőle, de azért még félek, hogy kicsit túl erősen szorította meg. Külső sérülései nincsenek és tűrte a simogatást, nem jelezte hogy fájt volna valahol, de nem is eszik, csak be van húzódva a ketrece egyik sarkába. Lehet csak a sokk miatt van és rendbe fog jönni?
2021. júl. 21. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem kell csinálnod, majd elmúlik, kiheveri.
2021. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ekkora zuhanástól lehet belsővérzése is, én azonnal orvoshoz vinném a helyedben.
2021. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

És a belső vérzést hogy mutatja ki? Meg mit csinál vele?

Én nem stresszelném a malacot tovább, de jobban vigyáznék rá.

2021. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
3. Ja, akkor te végig néznéd, hogy elpusztul? Oké...
2021. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha belső vérzése van akkor aztán jót tesz neki hogy hurcolják.


Amúgy a kérdésekre nem válaszoltál csak szalmabábozol.

2021. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

"És a belső vérzést hogy mutatja ki?"


Mondjuk orvosdiagnosztikai képalkotó eszközökkel? Tudod, vannak ilyenek, persze csak a felnőttek világában.

2021. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem lesz jobban, legkesobb holnap vidd orvoshoz. (egy allatorvos)
2021. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb egzos állatorvos! Tünetrejtő állatok, ha tünetet mutat nem sok lesz neki hátra...
2021. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, ekkora eséstől a lábai is sérülhettek arról nem is beszélve hogy egy zsákmányállatnak ez hatalmas sokk
2021. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!