Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 32 cm átmérőjű kerék elég...

Egy 32 cm átmérőjű kerék elég a deguknak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, mert eggyes helyeken 35/40 cm írnak hogy jó, de van ahol a 30 cm is jónak írjak.

A ketrecbe egyébként a 32 cm-es átalakítás nélkül beférne, de egy 40 cm már csak úgy ha átszerelek egy teljes polcot.

Szóval szerintetek? Elég a 32 vagy inkább legyen 40?


2021. júl. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem elég, 45-től ajánlott. Sajnos az drága és ritka, de különben tönkreteszi a gerincüket.


[link]


Itt alul megnézheted a méreteket. Kereket csak innen vennék, inkább ez legyen drága, mint az orvosi kezelés.

2021. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az elsőnek igaza van.
2021. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is itt néztem meg a tick-tack wheels oldalán (csak a vírus miatt most nem szállítanak csak belföldön). Igazából nem az ára zavar, azt gondoltam hogy nem lesz olcsó. Csak kíváncsi voltam hogy megoldható-e hogy ne kelljen átalakítani a ketrecet.

Köszönöm szépen

2021. júl. 29. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Németeknél 33 cm a minimum. Mi 30-ast használunk most, ha elfogy (szétrágják kb fél év alatt) akkor kapnak 35-öst.
2021. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!