Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok álmodnak?

A tengerimalacok álmodnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Csak a királylany malacok.
2021. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

A hugom utolso tengerimalaca, minden valoszinuseggel almodott. Amikor aludt, volt, hogy a szemeit nem csukta le teljesen, es azok elkezdtek mozogni, a fulet is mozgatta.

Es volt, hogy ugy ebredt meg, hogy egyet 'randult' (nem tudok jobb szot ra) es akkor kinyitotta aszemeit rendesen es elkezdte mozgatni a szajat, vagy asitott. :)

2021. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
És utána elmeselte, milyen csodásat álmodott...
2021. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmodnak mert az enyémnek még a lábai is mozognak amikor alszik,mintha futna
2021. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

#3 Akkor ne hidd. Mondjuk az azelotti ket malackanal nem emlekszem, hogy megfigyeltunk volna barmi hasonlot.

De lehet, hogy miutan felebredt es elkezdett puttyogni, eppen elmeselte mit almodott, csak sajnos mi nem ertunk tengerimalacul :'(

2021. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Jóvanna, csak vicceltem. 😊 Egyenként valószínűleg álmodnak, csak hát ezt nem fogjuk megtudni sose sajnos.
2021. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudnak álmodni nekem is az egyik tengerimalacom alvás közben mocorgott meg még volt hogy hangot is adott.😅
2021. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmodnak
2021. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!