Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac csapat összeszokt...

Tengerimalac csapat összeszoktatásánál mik a szabályok?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm felajánlotta nekem két összeszoktatott nőstény malacát, mivel ő nem tudja őket tovább megtartani. Az én nőstény tengerimalacom jelenleg egyedül van, és társat kerestem neki. Őszintén szólva tetszenek is a malacok.

Két tengerimalacot már szoktattam össze, de így egy összeszokott pároshoz kellene hozzászoktatnom a malacom.

Tulajdonképpen az lenne a kérdésem, hogy ez mennyivel nehezebb, mint kettőt összeszoktatni? Mennyiben különböznek az összeszoktatás szabályai, mint két tengerimalac esetén?

Három felnőtt nőstényről lenne így szó, ez mennyire probléma?

Még nincsen nálam az összeszokott páros, csak az ismerősöm szólt, hogy elhozhatom őket, ha akarom.


2021. júl. 27. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
A legnagyobb répa a főnöké.
2021. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
2021. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A malacok személyiségétől is függ. Pl a tiédet nem is ismered ilyen szempontból, de ha nagyon domináns, lehetnek gondok.


Amúgy semleges (!) helyen össze kell őket tenni, tehát kiecetezett, semleges szagú dolgoknál. Akkor hárman egyenlőként kezdenek, és meglátszik mi lesz belőle. Ha fogcsattogtatás, harapás, erőszak megy, akkor sztornó. Ha csak nézegetik, kicsit kergetik egymást, egymás hátára másznak, de nincs erőszak, akkor megfigyelés után bekerülhetnek a közös ketrecbe.

2021. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi összeborítottuk a szomszédokéval mindig az összeset egy láda alá a kertben. 1 óra múlva 1 méterrel arréb raktuk amikor elfogyott a fű. De volt hogy húsvéti nyúllal is kellett osztozniuk.
2021. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!