Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezzek szénát a...

Honnan szerezzek szénát a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
A bolti szénát egyszerűen nem eszi, pedig már minden létező fajtát megvettem neki. Állandóan ezzel vagyok gondban. Olvastam hogy helyi gazdálkodótól érdemes venni, de hol van ilyen. Budapesten lakom, így füvet sem tudok neki szedni. Valaki van hasonló helyzetben, vásárolt ilyen helyről, és ha igen, honnan?
2010. aug. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol biztos tudsz szedni... Mi szedünk és szétteregetjük megszáradni, nagyom imádják.
2010. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az az igazság hogy én inkább vennék, ha valaki tud ajánlani helyet, ahol lehet kapni ilyen célra!
2010. aug. 30. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nehezen hiszem el, hogy nem eszi a bolti szénát. Semelyiket sem. Nem bántásból kérdezem, vagy mert okoskodni szeretnék, de nem lehet, hogy túl sokat adsz neki enni? Komolyan kérdezem... sokszor az a baj, hogy a magokat/zöldségeket túl adagolják a gazdik és így már nem érdekli a széna. Próbáld meg csökkenteni ezeket az adagokat, mert nagyon, nagyon fontos lenne, hogy a szénát egye elsősorban. Bár gondolom ezt te is tudod.

Sokszor amúgy azt is javasolják, hogy ha valami baja van, hogy ne adj neki semmi mást, csak szénát és vizet. Amúgy a széna bőven elég kéne, hogy legyen neki.

2010. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jr.Farm szénát tuti megeszi,mondjuk nem olcsó.

Amúgy nem szalmát vettél neki véletlenül.

2010. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Multifit széna általában beválik, Fressnapf-ban be tudod szerezni. Nekem is így volt az egyik nyuszim, aztán adtunk neki ilyet, teljesen begerjedt rá.:)

illatra is jó, és nem olyan száraz. mielőtt megveszed érdemes megszagolni, megtapogtani, és ki tudod szűrni a legjobbat!:D

2010. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!