Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy adjátok a tengerimalacokn...

Hogy adjátok a tengerimalacoknak a C vitamin cseppet? Kicsi víz az itatóba és abba bele a megfelelő dózis? Attól tartok, hogy ha sok vizet öntök az itatóba, akkor hamarabb kell cserélni majd a vizüket, minthogy elfogyna, tehát kuka a C vitamin.

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakhatsz éppen kevesebb vizet az itatóba, de felesleges, elég sokat isznak.
2021. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Uborkára cseppentem vagy répára. Az itatóból nem biztos, hogy megissza.
2021. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Itatóba nem szoktam, mert a nap végére marad benne víz, azt meg cserélem, így fölösleges lenne. Kis poharat foglaltam be vitaminosnak, belecseppentem az adagot, teszek hozzá kb 1 ml vizet és fecskendővel adom. Annyira szeretik, hogy bénább perceimben elszedik a fecskendőt a kezemből. Volt amikor borsósziromra cseppentettem, de más jutalom falatra is mehet.
2021. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kajájukra szoktam cseppenteni, főleg zöldségre, gyümölcsre, mert azt pillanatok alatt benyomják.

Az a gond a c-vitamin vízbe cseppentésével, hogy nagyon hamar lebomlik benne, így nem sok haszna van.

2021. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!