Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm miért borogatja...

A hörcsögöm miért borogatja fel állandóan az etetőtálját?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen anyagból van, felborítja, de nem tudom miért.
2010. szept. 1. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Öhm ...én sajnos nem tudok választ rá...de nekem ezt a dísz nyulam is csinálja ! Kiváncsi vagyok a válaszra :)
2010. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. Idegen ***** válasza:
0%
idegbeteg a hörid xD
2010. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norczy ***** válasza:

lehet az úgy finomabb neki ha a "földről" eszik. :D

Talán ő így raktároz. Az enyémek nem burogatnak csak mellészemetelnek. Vagy alámásznak és ott alszanak, vannak ilyen dolgaik,ismerősőmnek pl mindig beteríti forgáccsal az egész kajás edényét. de hát ezzel kell elfogadni őket!Szerintem ez nem olyan nagy probléma.

2010. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyémek is ezt csinálták. Lehet be akar bújni alá, vagy kíváncsi mi van alatta.
2010. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg a kutyam eloszor beletapos a kajajaba es csak aztan boritja fel a talat. legtobbszor az orraval, de van hogy a labaval.
2010. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert finomabb falatokat keres a tál alatt. Az enyémek is csinálták, épp ezért vettem kerecbe akasztható tálakat. :) Azt nem tudták borogatni.
2010. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a malacokat hamutálból etetem és még soha nem borították fel. annak a súlyeloszlása szerintem kedvezőbb
2010. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem zavar, hogy felborítja, mert szerintem aranyos, csak érdekel, hogy miért csinálja :)


szerintem mindegy, hogy milyen anyagból van, így-úgyis felborítja, van egy nehéz fémből készült mókuskereke, ki nem állhatja, és képes azt is felborítani, nagyon erős ám :D

2010. szept. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!